دانلود فیلتر شکن Sim VPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن Sim VPN برای اندروید

دانلود سیم وی پی ان نسخه جدید + رایگان

فیلتر شکن‌ های جدیدی به تازگی وارد بازار شده‌ اند که ما با نصب آن ها می‌ توانیم به راحتی به خدمات مورد نیازمان دسترسی پیدا کنیم. و اپلیکیشن‌ های مورد علاقه خود را که امروزه فیلترینگ شدیدی بر آن ها اعمال شده است را نصب کنیم. و از خدمات آن ها استفاده کنیم. یکی از این فیلتر شکن‌ های جدید که برای بیشتر کاربران ناشناخته است برنامه Sim VPN می‌ باشد. با اینکه این فیلتر شکن زیاد محبوب و قوی نیست اما برای کارهای روزمره خود می‌ توانیم از آن استفاده کنیم.

اتصال آسان به دلیل رابط کاربری ساده

طراحی این فیلتر شکن بسیار ساده و آسان است تا ما به سادگی بتوانیم به سرور های این برنامه متصل شویم. در صفحه اصلی دو گزینه وجود دارد که اولین گزینه به اسم کانکتینگ است. که اگر ما آن را لمس کنیم خود فیلتر شکن برای ما سروری پرسرعت انتخاب می‌ کند. اگر به هر دلیلی بخواهیم سرور خود را عوض کنیم لازم نیست مراحل پیچیده‌ای را طی کنیم. چون گزینه دیگری در اینجا قرار دارد که اگر ما بر روی آن ضربه بزنیم سرور ما به سرعت به کشوری دیگر عوض می‌ شود.

Screenshot image

نمایش فعالیت های فیلتر شکن Sim VPN به صورت نوتیفیکیشن

این برنامه یک قابلیت دارد که ما می‌ توانیم آن را فعال کنیم. به این صورت که با فعال کردن این گزینه تمام خدماتی که این فیلتر شکن به ما ارائه می‌ کند از جمله سرعت سرور هایش و مواردی که دانلود و آپلود کرده‌ ایم در بالای صفحه گوشی همراه ما نمایش داده می‌ شود. تا ما دیگر لازم نباشد وارد برنامه شویم و آن ها را مشاهده کنیم. همچنین اگر نخواهیم می‌ توانیم این گزینه را غیر فعال کنیم.

Screenshot image

امکان اتصالی ایمن با فیلتر شکن Sim VPN

به دلیل اینکه این فیلتر شکن جدید می‌ باشد هنوز نظرات زیادی درباره این برنامه در دسترس نیست. اما این برنامه به گفته خود این تضمین را به شما می‌ دهد تا از اطلاعات موجود در گوشی همراهتان محافظت کند. و محیطی ایمن برای مرور شما در سایت‌ ها و برنامه‌ های مختلف ایجاد کند. این کار تنها با اتصال به یکی از سرور های پرسرعت این برنامه امکان‌ پذیر می‌ شود.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *