دانلود فیلتر شکن رایگان Sir VPN با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن رایگان Sir VPN با لینک مستقیم

دانلود برنامه Sir VPN برای اندروید

یکی از فیلتر شکن ‌های ناشناخته موجود در بازار که در مورد خدمات آن نیز اطلاعات کافی در دسترس نمی‌ باشد، فیلتر شکن Sir VPN می‌ باشد. این برنامه از تعداد دانلود کمی برخوردار است و کیفیت آن کاملا مشخص نیست. ولی طبق ادعای سازندگانش فیلتر شکنی مناسب و قدرتمند می‌ باشد. زیرا دارای خدمات زیر است:

پوشش جهانی سرورهای پرقدرت

این فیلتر شکن از سرور های قدرتمند و پرتعداد برخوردار است. سرور های پرتعداد این برنامه با ایجاد یک پوشش جهانی به شما اجازه می‌ دهند که بتوانید در هر کجا به یکی از این سرور ها متصل شوید. و از اینترنت بین المللی و نامحدود برخوردار شوید. همچنین گفتنی است اتصالی که توسط سرور ها ایجاد می‌ شود. بسیار پرقدرت و پایدار خواهد بود و می‌ توانید بدون افت سرعت از آن ها استفاده کنید.

Screenshot image

رابط کاربری مناسب برای استفاده آسان

یکی از ویژگی‌ هایی که سبب می‌ شود شما هنگام استفاده از یک فیلتر شکن از آن لذت ببرید، رابط کاربری مناسب و جذاب آن می‌ باشد. اگر یک فیلتر شکن از یک رابط کاربری مناسب برخوردار باشد. کاربر را به خود جذب می‌ کند. یکی از ویژگی ‌هایی که این وی پی ان از آن برخوردار است، همین رابط کاربری جذاب است که استفاده از آن را بسیار ساده و دلنشین ‌تر می‌ کند.

امنیت موجود در فیلتر شکن Sir VPN به چه صورت است؟!

از آنجایی که این فیلتر شکن داده‌ های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند. خطر آسیب پذیری شما در اینترنت هنگام مرورگردی بسیار پایین ‌تر خواهد بود. البته گفتنی است که یک نقطه ضعف در مورد این فیلتر شکن همرسانی کردن یک سری اطلاعات با اشخاص ثالث می‌ باشد. که امنیت حریم خصوصی شما را تا حد زیادی کاهش می‌ دهد.

این فیلتر شکن به طور کلی تنها هزار بار دانلود و نصب شده است. بنابراین نظرات زیادی در مورد آن وجود ندارد و در مورد کیفیت آن نمی‌ توان نظر داد. اما تمامی ویژگی‌ های گفته شده طبق ادعای کاربران می‌ باشد و صحت آن تایید نمی ‌شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *