دانلود نسخه جدید فیلتر شکن Sizvpn برای اندروید


دانلود نسخه جدید فیلتر شکن Sizvpn برای اندروید

دانلود برنامه Sizvpn با لینک مستقیم

یکی دیگر از فیلتر شکن‌ های تازه وارد در کشور ما که توانسته است خدمات مطلوبی را برای کاربران در نظر بگیرد، برنامه Sizvpn می‌ باشد. این فیلتر شکن دارای ویژگی‌ های متعددی می‌ باشد. که ما به راحتی می‌ توانیم از آن برای از بین بردن فیلترینگ‌ های کشورمان استفاده کنیم.

Screenshot image

پشتیبانی Sizvpn از تمامی سیستم عامل ها

یکی از مزایای این فیلتر شکن نسبت به بسیاری از فیلتر شکن‌ های موجود در بازار پشتیبانی آن از تمامی سیستم عامل ها می باشد. این ویژگی باعث می‌ شود که شما بتوانید از این برنامه بر روی تمامی دستگاه‌ های خود استفاده کنید.
برای مثال هم بر روی دستگاه گوشی خود که اندروید می‌ باشد و هم بر روی کامپیوتر شخصی خود که سیستم عامل آن ویندوز است، می‌ توانید از این برنامه برای دور زدن محدودیت‌ ها استفاده کنید.

امکان نصب برنامه های مختلف

با متصل شدن به سرور های این برنامه شما قابلیت رفع انسداد انواع محدودیت ‌ها را خواهید داشت. بنابراین می‌ توانید تمامی برنامه‌ هایی که فیلتر شده ‌اند را به راحتی رفع انسداد کنید. و آن ها را دانلود و از خدمات موجود در آن ها برای گشت و گذار کردن در اینترنت و پر کردن اوقات فراغت خود اجرا کنید.

Screenshot image

خدمات نامحدود موجود در برنامه Sizvpn

این برنامه یک فیلتر شکن نامحدود می‌ باشد و شما هیچگونه محدودیتی برای استفاده از آن نخواهید داشت. و می‌ توانید در هر ساعت، زمان و مکانی با هر نوع اینترنتی به سرور‌ های آن متصل شوید. و محدودیت‌ های اینترنتی را دور بزنید.

علاوه بر تمامی موارد گفته شده این فیلتر شکن با سرور های قدرتمندش می‌ تواند از اطلاعات خصوصی شما محافظت کند. به این دلیل که وقتی شما به یکی از این سرور ها متصل می‌ شوید آدرس آی پی آن سرور برای شما قرار داده می‌ شود. در این صورت از ردیابی شدن شما به دست افراد ناشناس جلوگیری می‌ شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *