دانلود فیلتر شکن سریع و ایمن SN TUNNEL VPN


دانلود فیلتر شکن سریع و ایمن SN TUNNEL VPN

دریافت SN TUNNEL VPN از گوگل پلی مخصوص اینترنت خانگی

بسیاری از فیلتر شکن ‌های موجود در بازار با افزایش شدت محدودیت‌ های اینترنتی دچار افت کیفیت و سرعت شدند. یکی از این برنامه ‌ها که چنین اتفاقی برای آن افتاد فیلتر شکن SN TUNNEL VPN می‌ باشد.
البته این برنامه همچنان می‌ تواند بسیاری از محدودیت‌ ها را از بین ببرد. و امکان دسترسی به خدمات فیلتر شده را در اکثر مواقع برای شما فراهم کند. اما به طور کلی نسبت به گذشته افت بسیار شدیدی پیدا کرده است.

نیاز به ثبت نام برای استفاده از خدمات برنامه SN TUNNEL VPN

شما برای اینکه بتوانید از این فیلتر شکن به عنوان وی پی ان دستگاه خود استفاده کنید نیاز دارید که در این برنامه ثبت نام کنید. و بدون انجام این کار نمی‌ توانید از خدمات این برنامه بهره ‌مند شوید. که این ویژگی کمی استفاده از این برنامه را نسبت به سایر فیلتر شکن ‌ها پیچیده ‌تر و طولانی‌ تر خواهد کرد.

Screenshot image 4

حریم خصوصی مطمئن بدون پرداخت هزینه

حریم خصوصی این برنامه بسیار مناسب و ایمن است و شرایط لازم برای مرور اطمینان بخش را به شما می‌ دهد. پس شما می‌ توانید بدون ترس و نگرانی از به سرقت رفتن داده ‌های خود در اینترنت گشت و گذار کنید. چرا که این برنامه به هیچ عنوان اطلاعات خصوصی کاربرانش را ذخیره نمی‌ کند. به همین ترتیب باعث می‌ شود که شما بتوانید با خیالی راحت‌ تر در اینترنت مرور کنید.

همچنین این برنامه یکی از فیلتر شکن ‌های رایگان موجود در گوگل پلی است. که شما می‌ توانید آن را به راحتی بر روی دستگاه خود از طریق این برنامه نصب کنید. و از خدمات وی پی ان موجود در آن بدون پرداخت هیچگونه هزینه‌ ای استفاده کنید. تا در اکثر مواقع از قدرت لازم برای دور زدن محدودیت‌ ها برخوردار شوید.

امتیاز کاربران به SN TUNNEL VPN چگونه است؟

این برنامه به دلیل افت کیفیتی که داشته است و خدمات متوسطی که به کاربران ارائه داده است. امتیاز ۳.۶ را از آن ها کسب کرده است که یک امتیاز متوسط رو به پایین است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *