دانلود فیلتر شکن Socks-X VPN برای اندروید + نسخه مود شده


دانلود فیلتر شکن Socks-X VPN برای اندروید + نسخه مود شده

دانلود فیلتر شکن ساکس ایکس وی پی ان با لینک مستقیم

امروزه محدودیت های اینترنتی ما را مجبور به استفاده از فیلتر شکن های گوناگون کرده است. با استفاده افراد سود جو از موقعیت پیش آمده و ایجاد فیلتر شکن هایی به منظور به سرقت بردن اطلاعات کاربران، پیدا کردن فیلتر شکن خوب و مطمئن کار بسیار دشواری است. ولی فیلتر شکن Socks-X VPN یکی از پرسرعت ترین و ایمن ترین فیلتر شکن های موجود در بازار است. که این برنامه با سرعت بینظیر و بالایی که دارد به شما در دور زدن محدودیت ها و دسترسی به محتوای سایت ها و برنامه های دلخواهتان کمک خواهد کرد.

مروری ناشناس و ایمن با فیلتر شکن Socks-X VPN

این وی پی ان با فراهم کردن بستری بینظیر و عالی امکان مروری ناشناس و ایمن را برای شما فراهم کرده است. این کار از طریق پنهان کردن موقعیت جغرافیایی شما ممکن شده است. در واقع این برنامه هنگام اتصال شما به سرور هایش IP حقیقی شما را پنهان می کند و IP سروری را که به آن متصل هستید به عنوان مکان شما معرفی می کند. بنابراین با استفاده از این برنامه دیگر فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی و شناسایی نخواهند بود.

Screenshot image

خدمات رایگان فیلتر شکن Socks-X VPN

تمامی خدمات و ویژگی هایی که این فیلتر شکن بی نظیر به کاربران خود ارائه می کند رایگان است. و شما برای برخورداری از امتیازات این برنامه نیازی به هزینه کردن نخواهید داشت. همچنین می توانید به صورت نامحدود از خدمات این فیلتر شکن بهره مند شوید. چرا که این برنامه محدودیتی برای استفاده ندارد ‌.

دریافت سرعت بالا و عالی

این برنامه علاوه بر امنیت فوق العاده از سرور های بینظیری نیز برخوردار است. که موجب می شوند سرعت اتصال کاربران بسیار بالا رود. علاوه بر بالا رفتن سرعت موجب برقراری اتصالی‌ پایدار نیز می شوند.
همچنین سرور های این برنامه در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند و به کاربران اتصالی با پهنای باند نامحدود را هدیه می کنند.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *