روش نصب Soc VPN برای شبکه های اجتماعی


روش نصب Soc VPN برای شبکه های اجتماعی

نسخه جدید فیلتر شکن Soc VPN از اینترنت

محدودیت ‌های اینترنتی امروزه به یک چالش برای تمامی افرادی که در اینترنت گشت و گذار می‌ کنند تبدیل شده است. چرا که بسیاری از خدمات ضروری و کاربردی را از دسترس آن ها خارج کرده است و آن ها را برای دسترسی به موارد گفته شده با مشکل مواجه کرده است. همچنین شرایطی را به وجود آورده است که آن ها را مجبور به استفاده از برنامه‌ هایی همچون فیلتر شکن ‌ها برای حل این مشکل کرده است.
بنابراین شما می‌ توانید از برنامه Soc VPN به عنوان فیلتر شکن دستگاه خود استفاده کنید. و از خدمات مورد نیازتان که به دلیل فیلترینگ دیگر به آن ها دسترسی ندارید، استفاده کنید.

سرور های پرتعداد Soc VPN در سراسر نقاط جهان

همانطور که در فیلم مشاهده خواهید کرد، هنگامی که به لیست سرور های برنامه مراجعه می‌ کنید، با تعداد زیادی سرور مواجه می‌ شوید. که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده ‌اند و یک پوشش جهانی مناسب و ایده ‌آل را برای شما پدید آورده ‌اند. که به شما این امکان را می‌ دهند بتوانید در هرکجا به آن ها متصل شوید. سرور های این برنامه در کشور هایی مانند استرالیا، سنگاپور، فرانسه و … پراکنده شده است.

انواع سر‌ور های موجود در برنامه Soc VPN و روش اتصال

این برنامه هم دارای خدمات رایگان می ‌باشد و هم خدمات پرمیوم که برای استفاده از آن ها نیاز به پرداخت هزینه دارید.
برای استفاده رایگان از این برنامه باید از سرور هایی استفاده کنید که برای برخورداری از آن ها نیازی به پرداخت هزینه ندارید. و می‌ توانید به صورت نامحدود و رایگان از آن ها استفاده کنید.
اما دسته دیگر سرور های این برنامه سرور هایی هستند که برای استفاده از آن ها نیاز به پرداخت هزینه دارید. این سرور ها به صورت اختصاصی عمل می‌ کنند و قدرت و سرعت بسیار بالاتری را در اختیار شما قرار می‌ دهند.

آیا این برنامه فعال است؟

در فیلم مشاهده کردید که اتصال به سرور های این برنامه صورت نمی ‌گیرد. اما این موضوع ممکن است به دلیل نوع اینترنت مصرفی باشد. و شاید این برنامه با اینترنت دیگری کاملاً فعال باشد. ضمن اینکه تمامی سرور ها امتحان نشدند و تنها دو سه تا از سرور ها برای این مورد آزمایش شدند.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *