دانلود فیلتر شکن Soft VPN برای آیفون


دانلود فیلتر شکن Soft VPN برای آیفون

لینک دانلود برنامه سافت وی پی ان

در برخی از نقاط جهان به دلایل مختلف محدودیت‌ هایی بر اینترنت اعمال شده است. که سبب ایجاد محدودیت های جغرافیایی شده است. بدین معنا که بعضی از کاربران که در مناطق خاصی از کره زمین هستند، از خدمات اینترنتی بی بهره می باشند. یکی از راه های دور زدن این محدودیت ها استفاده از فیلتر شکن ها می باشد. برنامه Soft VPN فیلتر شکنی مطمئن و قدرتمند است. که به کاربران در دور زدن این محدودیت ها و فیلتر های اعمال شده بر آن کمک می کند.
با استفاده از این برنامه شما می توانید به راحتی به محتوای مورد نیازتان در سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنید. و به تجربه‌ ای بی‌نظیر از یک اینترنت آزاد و پرسرعت دست یابید.

برنامه Soft VPN بدون هیچ محدودیتی

این برنامه بر خلاف بسیاری از برنامه های مشابه که نسخه رایگان آن ها دارای محدودیت های خاصی می باشد. هیچ گونه محدودیتی ندارد. بدین معنا که شما به هر مقدار که بخواهید و در هر زمان از شبانه روز که به این برنامه نیاز داشته باشید، می توانید از آن استفاده کنید. سایر برنامه های مشابه دارای محدودیت هستند. برای مثال می‌ توانید به مقدار زمان خاصی از این برنامه ها استفاده کنید. و یا ترافیک داده محدودی را به شما ارائه می دهند. ولی این برنامه کاملا برعکس عمل می کند.

Screenshot image

استفاده آسان از فیلتر شکن Soft VPN

از نکات قابل توجه در مورد این فیلتر شکن بی نظیر استفاده آسان از آن می باشد. که دلیل عمده این موضوع رابط کاربری ساده و کاربردی است. که برای این برنامه طراحی شده است. شما برای استفاده از این برنامه و متصل شدن به سرور های بی نظیر آن تنها کاری که باید انجام بدهید، زدن دکمه اتصال می باشد. با زدن دکمه اتصال برنامه به صورت خودکار به سریع ترین و باکیفیت ترین سرور موجود در آن زمان متصل خواهد شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *