دانلود فیلتر شکن Softy Vpn برای آیفون


دانلود فیلتر شکن Softy Vpn برای آیفون

نسخه اصلی برنامه امن سافتی وی پی ان

یکی از مشکلاتی که کاربران ایرانی با آن دست و پنجه نرم می‌ کنند، محدودیت هایی است که بر اینترنت اعمال شده است. این محدودیت ها سبب شده‌اند که کاربران از بسیاری از خدمات اینترنتی که برای آنها ضروری است محروم باشند. و توانایی استفاده از آن ها را نداشته باشند. ولی برنامه یک Softy Vpn فیلتر شکن عالی و با قدرت بالاست. که امکان این را برای کاربران فراهم می‌ کند، که بتوانند از تمامی ظرفیت‌ های اینترنت بین المللی استفاده کنند.

استفاده آسان از فیلتر شکن Softy Vpn

این وی پی ان یکی از ساده ترین پنل های کاربری را در میان فیلتر شکن های موجود در بازار را دارا می باشد. به طوری که در این برنامه دیگر خبری از منو های پیچ در پیچ و گیج کننده نیست. و شما تنها کاری که برای اتصال به سرور های بی نظیر این برنامه می بایست انجام بدهید، زدن دکمه اتصال می باشد. با زدن دکمه اتصال شما به صورت خودکار به سریع ترین و با کیفیت ترین سرور موجود در آن لحظه متصل خواهید شد. و وارد دنیای بدون محدودیت اینترنت می شوید. و می توانید به راحتی از اینترنت آزاد و پرسرعت لذت ببرید.

Screenshot image

مروری ایمن و ناشناس با برنامه Softy Vpn

شما به کمک این برنامه می توانید مروری ناشناس و ایمن را تجربه کنید. کارکرد این برنامه به گونه ای است که با اتصال به سرور های آن، آی پی شما به صورت خودکار پنهان می شود. و آی پی سروری که به آن متصل هستید، به عنوان آی پی حقیقی شما معرفی می شود. به این صورت دیگر فعالیت‌ های آنلاین شما قابل ردیابی نخواهند بود. و همچنین هیچ نظارتی بر اینترنت شما امکان پذیر نمی باشد. شما با استفاده از این قابلیت برنامه می توانید با خیالی راحت و آسوده از تمامی ظرفیت های اینترنت در هر زمان و مکان استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *