دانلود فیلتر شکن رایگان SOLAR dVPN + نسخه اصلی


دانلود فیلتر شکن رایگان SOLAR dVPN + نسخه اصلی

فیلتر شکن نامحدود سولار دی وی پی ان برای اندروید

با افزایش شدت محدودیت های اینترنتی بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار از کار افتاده اند. و شما برای دسترسی به خدمات مورد نیازتان در سایت ها و برنامه های مسدود شده با مشکل مواجه هستید. بنابراین شما نیاز به فیلتر شکنی دارید که بتوانید به کمک آن از محدودیت ‌های اینترنتی عبور کنید. فیلتر شکن SOLAR dVPN یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در کشور است که تمامی نیاز‌های شما به یک فیلتر شکن بی نظیر را رفع می کند.

Screenshot image

حفاظت از حریم خصوصی

این برنامه امنیت بسیار بالایی را برای حریم شخصی شما ایجاد می کند. بنابراین شما می توانید به کمک این برنامه با خیالی راحت و آسوده به تمامی سایت ها و برنامه های مسدود شده وارد شوید و از خدمات مورد نیازتان در آن ها برخوردار بشوید. از مهم ترین اقدامات این برنامه برای افزایش امنیت سایبری حریم شخصی شما می توان به رمزگذاری اتصالات و همچنین ایجاد بستری مناسب برای مروری ناشناس اشاره کرد. که تمام این ها، به شما امکان مرور ایمن و بدون مشکل را در فضای اینترنت می دهد.

ایجاد اتصالی ناشناس توسط برنامه SOLAR dVPN

همان طور که پیشتر اشاره شد یکی از اقدامات امنیتی این وی پی ان فراهم کردن بستری مناسب به منظور مرورگردی شما به صورت ناشناس در فضای اینترنت می باشد. این مهم با پنهان کردن موقعیت جغرافیایی شما ایجاد می شود.
در واقع این وی پی ان با پنهان کردن آی پی شما باعث می‌ شود که بتوانید به صورت کاملاً ناشناس در فضای اینترنت به گشت و گذار بپردازید. به صورتی که هیچ کدام یک از فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی نباشد.

Screenshot image

افزایش سرعت اتصال شما توسط فیلتر شکن SOLAR dVPN

سرور های این برنامه در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند و تمامی این سرور ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. این پوشش جهانی سبب می‌ شود که برای شما اتصالی پایدار و پرسرعت ایجاد شود. همچنین شما می توانید در سریع ترین زمان ممکن، به کمک سرعت بالای این فیلتر شکن تمامی محدودیت های اینترنتی را دور بزنید. و از خدمات گوناگون اینترنتی مسدود شده بهره مند شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *