دانلود فیلتر شکن Soran VPN برای گوشی هوشمند


دانلود فیلتر شکن Soran VPN برای گوشی هوشمند

نصب برنامه سریع Soran VPN از گوگل پلی

محدودیت‌ های اینترنتی شرایطی را برای کاربران ایجاد کرده‌ اند که آن ها مجبور به استفاده از ابزار هایی مانند فیلتر شکن‌ ها هستند. چرا که در صورت عدم استفاده از این برنامه‌ ها شما از خدمات بین‌ المللی محروم خواهید بود.
فیلتر شکن Soran VPN یکی از گزینه‌ های مناسب است که شما می‌ توانید از آن به عنوان فیلتر شکن اصلی دستگاه خود استفاده کنید. و با خیالی راحت به کمک این برنامه در بستر اینترنت به صورت آزادانه گشت و گذار کنید.

۱_ انجام بازی های آنلاین توسط Soran VPN

از آنجایی که این برنامه از سرور های قدرتمندی برخوردار است، گزینه مناسب برای انجام بازی‌ های آنلاین می‌ باشد. چرا که پینگ شما را به شدت کاهش می‌ دهد و نمی ‌گذارد که بازی با تاخیر مواجه شود.
بنابراین ضمن دور زدن انواع محدودیت‌ های اعمال شده بر بازی‌ های فیلتر شده یک گیم پلی زیبا و روان را برای شما فراهم خواهد کرد.

۲_ دریافت حریم خصوصی ایمن

این برنامه از یک حریم خصوصی مطمئن و بسیار کاربردی برخوردار است. که به شما این امکان را خواهد داد بتوانید با خیالی راحت و بدون ترس از به خطر افتادن در اینترنت گشت و گذار کنید.
در واقع این برنامه به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی اطلاعات خصوصی شما را ذخیره نمی ‌کند. این ویژگی باعث می‌ شود که امنیت حریم خصوصی شما تا حد زیادی افزایش پیدا کند. چرا که در صورت حملات سایبری اطلاعات کمتری از شما در اختیار اشخاص ثالث قرار خواهد گرفت. همچنین این برنامه بر فعالیت‌ های آنلاین شما نظارتی نمی‌ کند. تا بتوانید به صورت آزادانه و با خیال راحت در اینترنت جستجو کنید.

Screenshot image

۳_ سرور های جهانی و رایگان برنامه Soran VPN

این برنامه از دو دسته سرور برخوردار است. دسته اول سرور هایی هستند که به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌ گیرند. و سرعت نسبتاً مناسبی را به شما ارائه می‌ دهند. اما امکان قطع و وصل شدن آن ها زیاد می‌ باشد.
اما دسته دوم سرور های پرمیوم می‌ باشند. که به صورت اختصاصی عمل می‌ کنند. و از آنجایی که تعداد کاربران بسیار کمی از آن استفاده می‌ کنند. سرعتی که به شما ارائه می‌ کند بسیار بالاتر و همچنین پایدارتر خواهد بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *