فعال سازی برنامه Soul VPN برای بازی پابجی


فعال سازی برنامه Soul VPN برای بازی پابجی

نصب فیلتر شکن سریع Soul VPN برای ویندوز

یکی از فیلتر شکن ‌هایی که به تازگی به بازار ارائه شده است و تعداد کاربران بسیار محدودی دارد، فیلتر شکن Soul VPN نام دارد. این برنامه به طور کلی تنها ۱۰۰ بار تاکنون توسط کاربران مختلف دانلود و نصب شده است. به همین دلیل است که کیفیت آن هنوز به خوبی برای بسیاری از افراد مشخص نیست.

روش استفاده از سرور های کم تعداد و کم کیفیت!!

این برنامه از تعداد محدود سرور برخوردار است. البته گفتنی است که همین تعداد پاسخگوی نیاز تعداد کاربران این برنامه خواهد بود.
اما متاسفانه همانطور که در فیلم مشاهده می‌ کنید. با هیچ کدام یک از این سرور ها اتصالی برای شما ایجاد نخواهد شد. و شما عملاً نمی‌ توانید از خدمات وی پی ان توسط این برنامه استفاده کنید.

خدمات رایگان و بدون هزینه برنامه Soul VPN

این برنامه دارای خدمات رایگان می‌ باشد و شما برای استفاده از آن نیاز به پرداخت هزینه نخواهید داشت. اما همانطور که در فیلم مشاهده کردید. تبلیغات بسیار زیادی به شما نشان داده می‌ شود. که به دلیل اینکه هیچ اتصالی برای شما ایجاد نمی‌ شود، بسیار مزاحم و بی فایده هستند.

محیط کاربری فیلتر شکن Soul VPN چگونه به شما کمک می کند؟!

این برنامه از یک رابط کاربری حرفه ‌ای برخوردار است که به شما این امکان را می‌ دهد بدون اینکه دچار سردرگمی شوید. به راحتی از خدمات موجود در برنامه استفاده کنید.
همانطور که مشاهده کردید برای اتصال به سرور های این برنامه نیاز دارید به لیست سرور ها مراجعه کنید و به دلخواه یکی از کشورها را انتخاب کنید.

به طور کلی از آنجایی که این برنامه به تازگی وارد بازار شده است. پر از عیب و نقص می‌ باشد و تا به یک فیلتر شکن مطمئن و قابل استفاده تبدیل شود، طول خواهد کشید.
بنابراین شما نیاز دارید تا از برنامه ‌های جایگزین که قدرت و سرعت بالایی را دارند و امتحان خود را پس دادند، همچنین همه کاربران آن ها را می‌ شناسند، استفاده کنید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *