دانلود South Africa Vpn با لینک مستقیم


دانلود South Africa Vpn با لینک مستقیم

دانلود فیلترشکن آفریقای جنوبی برای اندروید

دانلود South Africa Vpn با لینک مستقیم! سلام رفقا حالتون چطوره؟ چمدوناتون رو ببندید که امروز با وی پی انی که براتون آوردیم یه سر میخوایم بریم تا آفریقای جنوبی!

با این وضعیت اینترنت  اینروزا، هممون تو گوشیامون باید وی پی ان داشته باشیم که بتونیم به فعالیت های روزمرمون ادامه بدیم. متاسفانه اینروزا تقریبا همه برنامه های بدردبخور فیلترن. ولی هنوز نیاز به این برنامه ها به شدت وجود داره! برنامه های پیامرسانی مثل واتساپ و تلگرام که آدما توش میتونن با هم ارتباط برقرار کنن فیلترن! اینستاگرام که بستر شغل و کسب و کار مجازی خیلی هاست فیلتره! گوگل مپز و ویز که برنامه های مسیر یابن و به ما کمک میکنن تا به مقصد برسیم فیلترن! و اگه بخوایم برنامه ها و وبسایت های بدردبخور و کاربردی و مفیدی که فیلترن رو اسم ببریم تا ابد طول میکشه. اکثرا هیچ جایگزین واقعی و کاربردی هم برای این برنامه ها یا وجود ندارن و یا بسیار ضعیف تر از نسخه های اصلی و فیلترشدن.

چاره چیه؟ وی پی ان! وی پی ان ها میتونن راه ما رو به دنیای اینترنت آزاد باز کننن و اکثرا هم دنبال وی پی ان های رایگانیم.

خب فیلترشکن آفریقای جنوبی در واقع هم وی پی انه و هم رایگانه و احتمالا میتونه کارمون رو راه بندازه. از طرفی این وی پی ان هم با وایفای سازگاره (که اتفاقا مدعیه که هنگاماتصال به یه منبع وای فای ناشناس استفاده از این وی پی ان مفیده و امنیت شما رو افزایش میزاره و نمیزاره اطلاعاتتون دست هکرها یا جاسوس ها بیفته!) هم با همه شبکه های اینترنت تلفن همرام مثل 3G و 4G

این وی پی ان سرورهای زیادی از کشور های مختلف از جمله خود آفریقای جنوبی داره و برای دانلودش میتونید به گوگل پلی مراجعه کنید و این وی پی ان رو که لوگوش تصویر پرچم آفریقای جنوبی هست رو دانلود کنید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *