دانلود VPN Spain برای اندروید


دانلود VPN Spain برای اندروید

دانلود فیلترشکن اسپانیا با لینک مستقیم

دانلود VPN Spain برای اندروید! بیاید با هم بریم سوار یه وی پی ان شیم و بریم اسپانیا!

چقدر این وی پی ان زیباست! طراحی داخلی این برنامه بینظیر و بینهایت چشم نوازه ولی این فقط ظاهرش نیست که زیباست! اینجوری که اعداد و ارقام نشون میدن وی پی ان جذابیه! این وی پی ان تعداد دانلودش بیشتر از ده هزارتاست (روی گوگل پلی) ولی نمره ای که از کاربرها گرفته، نمره 4.6 بوده و این نه تنها نمره خوبیه، بلکه در مقایسه با وی پی ان های دیگه که تو این مقیاس دانلود داشتن و دریغ از اینکه یه نفر از کاربراشون به اون وی پی ان نمره ای داده باشه، نمره کاربرها رو داره!

یه وی پی ان رایگانه و هیچ محدودیتی در کار نیست! نه محدودیت زمانی روی این وی پی ان اعمال شده و نه محدودیت حجمی! این وی پی ان همچنین از اطلاعات شما محافظت میکنه و با رمز نگاری اطلاعات انتقالی بین سرور و دستگاه شما احتمال درز اطلاعاتتون رو کاهش میده و همچنین مثل سایر وی پی ان ها این امکان رو بهتون میده تا به صورت ناشناس در اینترنت به فعالیت هاتون ادامه بدید ، بدون اینکه هویتتون برای شخص یا  … فاش بشه!

خودشون هم اطلاعات شما رو ذخیره نمیکنن و به حریم شخصی شما احترام میزارن! همچنین تیم پشتیبانی 24 ساعته در دسترسه تا برای کاربرها بهترین وی پی ان رو آماده کرده باشه! همه این تعریف ها رو از این وی پی ان کردیم اما یه نکته منفی راجع به این وی پی ان وجود داره و اون هم اینه که آخرین آپدیت این برنامه در گوگل پلی مربوط به سال 2022 یعنی پارسال بوده و این احتمال اینکه تا الان سرورهاش برای کاربران کشورمون در دسترس نباشن، کم نیست! در کل یکی از عواملی که هنگام انتخاب و دانلود وی پی ان باید بهش توجه کنید تاریخ آخرین آپدیتش  هست! چون هر روزه وی پی ان ها در کشورمون ، دونه دونه از کار میفتن و باید برای آپدیت های بعدیشون صبر کرد!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *