دانلود فیلتر شکن SpeedVPN برای آیفون


دانلود فیلتر شکن SpeedVPN برای آیفون

نسخه جدید برنامه اسپید وی پی ان + برای ویندوز

به دلیل محدودیت های اعمال شده بر اینترنت کشورمان ایران کاربرانی که از اینترنت استفاده میکنند از بسیاری از خدمات حتی ساده ترین آنها محروم شده اند. یکی از کاربردی ترین راه حل های مقابله با این مشکل استفاده از فیلتر شکن SpeedVPN میباشد. این برنامه یکی از برترین سرویس های وی پی ان می باشد که با سرعت و قدرتی که برای شما فراهم میکند، این امکان را به شما میدهد که بتوانید هر نوع محدودیت و فیلترینگی را دور بزنید. و به محتوای مورد نیازتان در بستر اینترنت دسترسی پیدا کنید. شما با استفاده از این فیلتر شکن میتوانید به تمامی کار های روزمره اینترنتی خود برسید. و بدون نگرانی از هر گونه مشکل امنیتی در دنیای اینترنت گشت و گذار کنید.

محافظت رایگان از حریم شخصی با فیلتر شکن SpeedVPN

یکی از مهم ترین اولویت های این برنامه که در دستور کار آن قرار دارد محافظت از حریم شخصی کاربرانش میباشد. این وی پی ان در راستای ارائه بهترین خدمات امنیتی در خصوص افزایش حریم شخصی تعهداتی را به کاربران خود داده است. که مهم ترین آن این است که، متعهد میشود به هیچ عنوان هیچ سابقه ای از مرور و همچنین اطلاعات کاربرانش را ذخیره نکند و یا در اختیار اشخاص ثالث قرار ندهد. همچنین هیچ نظارتی بر فعالیت شما صورت نخواهد گرفت.
علاوه بر آن استفاده این برنامه رایگان بدون نیاز به ثبت نام است که ضمن تسریع در استفاده، سبب افزایش امنیت شخصی شما نیز میشود. چرا که اطلاعات شخصی کمتری از شما در دسترس خواهد بود.

Screenshot image

اتصالی ایمن و مرور ناشناس با فیلتر شکن SpeedVPN

این وی پی ان جهت افزایش امنیت شما اتصالات شما را رمزگذاری میکند و سبب میشود که شما اتصالی امن و غیر قابل نفوذ را تجربه کنید. مزیت این ویژگی این است که شما را در برابر خطرات احتمالی نظیر حمله هکر ها محافظت میکند.
همچنین این برنامه با تغییر آی پی شما هنگام استفاده از برنامه، بستری را فراهم میکند که بتوانید با استفاده از آن به مروری ناشناس و ایمن بپردازید. و دیگر نگرانی ای از این بابت نخواهید داشت. چرا که دیگر فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی نخواهد بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *