دانلود فیلتر شکن SpeedVpn Iran با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن SpeedVpn Iran با لینک مستقیم

فیلتر شکن رایگان اسپید وی پی ان ایران برای اندروید + رایگان

استفاده از فیلتر شکن SpeedVpn Iran به شما این امکان را می‌ دهد که فیلترینگ و محدودیت های موجود در اینترنت را دور بزنید. همچنین می توانید به تمامی برنامه های مورد نظرتان که به خدمات آن ها نیاز دارید، اما به دلیل محدودیت ها از آن ها محروم هستید، دسترسی پیدا کنید . در این بین، این وی پی ان داده‌ های شما را ایمن می کند و مروری لذت بخش و مطمئن را به شما هدیه می کند.

ناشناس ماندن با برنامه SpeedVpn Iran

با جایگزینی آدرس IP شما با آدرس سرور های موجود در این برنامه، بستری را ایجاد می کند که شما می توانید به کمک آن مروری امن و ناشناس را تجربه کنید. درواقع با این اقدامات شما به طور موثر ناشناس می شوید. در نتیجه سرور های این فیلتر شکن جایگزین IP محلی شما می شود و IP واقعی شما را مخفی می کند.

تماشای فیلم های دلخواه

این فیلتر شکن به دلیل سرور های بینظیری که دارد از سرعت فوق العاده ای برخوردار است. شما می توانید به کمک این وی پی ان بدون افت سرعت به تماشای فیلم های فیلتر شده در سایت های بین المللی بپردازید. همچنین می توانید به راحتی این فیلم ها را با سرعت بالا دانلود کنید .

Screenshot image

اتصال سریع و نامحدود با اتصال به فیلتر شکن SpeedVpn Iran

شما برای استفاده از قابلیت های برنامه اسپید وی پی ان ایران و برای متصل شدن به سرور های آن تنها کاری که می بایست انجام دهید این است که برنامه را دانلود و اجرا کنید. سپس با زدن دکمه اتصال به سرعت و به صورت خودکار به سرورهای این برنامه متصل شوید. البته انتخاب دستی سرور ها نیز برای شما ممکن است. که شما می توانید با مراجعه به لیست سرور ها، سرور مورد نظر خودتان را به صورت دستی انتخاب کنید. در کل استفاده از این برنامه بسیار سریع و آسان می باشد. و شما می توانید تنها با چند کلیک، اتصالی سریع و با کیفیت بالا را تجربه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *