دانلود فیلتر شکن Speedy VPN برای ویندوز + رایگان


دانلود فیلتر شکن Speedy VPN برای ویندوز + رایگان

فیلتر شکن قوی اسپیدی وی پی ان برای اندروید

ما امروزه حتما باید یک فیلتر شکن را بر روی دستگاه های خود نصب کنیم که هم سرعت قابل قبولی داشته باشه و همچنین امنیت اطلاعات شما را به خطر نیندازد. شما می‌ توانید از برنامه Speedy VPN استفاده کنید به صورتی که شما می توانید این فیلتر شکن نامحدود را توسط لینک های مستقیم برای خود نصب کنید و از امکانات نامحدودش برای دسترسی به خدمات فیلتر شده در کشور استفاده کنید.

سرور های قدرتمند و پرسرعت فیلتر شکن Speedy VPN

زمانی یک فیلتر شکن می‌ تواند تمامی محدودیت‌ های اعمال شده بر اینترنت را دور بزند که از سرعت بسیار بالایی برخوردار باشد. این وی پی ان به دلیل سرور های بسیار باکیفیت و قدرتمندی که دارد از سرعت بالایی برخوردار است. به گونه ‌ای که شما می توانید با استفاده از این برنامه و متصل شدن به سرور هایش در سریع ترین زمان ممکن با دور زدن محدودیت های اینترنتی به خدمات مورد نیازتان در سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنید. و با اتصال پایدار و پرسرعتی که برای شما ایجاد می شود از آن ها استفاده کنید.

Screenshot image

دارای خدمات رایگان و نامحدود

از نکات مثبت برنامه اسپیدی وی پی ان خدمات رایگان و نامحدود آن می باشد. در واقع با این که این برنامه از نسخه پریمیوم نیز برخوردار است اما نسخه رایگانش نیز از کیفیت و سرعت بسیار بالایی برخوردار است. به طوری که ما می توانیم با استفاده از آن تمامی نیازهای اینترنتی خود را رفع کنیم و بی نیاز از فیلتر شکن های دیگر باشیم. همچنین گفتنی است که تمامی خدمات این برنامه در کنار رایگان بودن نامحدود نیز هستند. یعنی ما هیچگونه محدودیتی برای استفاده از آن ها نداریم و می‌ توانیم هر مدت که بخواهیم از این برنامه استفاده کنیم.

Screenshot image

محافظت خصوصی از داده های شما

فیلتر شکنSpeedy VPN با امنیت بسیار بالایی که دارد از تمام اطلاعات خصوصی شما محافظت می‌ کند و نمی‌ گذارد هیچ شخص ناشناسی به داده های شما دسترسی پیدا کند. در نتیجه شما هنگام نصب این برنامه و استفاده از سرور هایش می‌ توانید مروری ایمن و ناشناس در سرتاسر جهان را تجربه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *