دانلود Spider VPN برای اندروید


دانلود Spider VPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن عنکبوت با لینک مستقیم

دانلود Spider VPN برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با وی پی ان عنکبوت! وی پی انی که واقعا با استقبال خوبی از طرف کاربران فارسی زبان رو به رو شده و اینجاییم که این وی پی ان رو براتون نقد و بررسی کوچیکی بکنیم با امید به اینکه تونسته باشیم یه کمکی بهتون کرده باشیم در انتخاب وی پی ان دلخواهتون! و اما علت این استقبال از این وی پی ان چیه؟ به دلایل نا معلومی این وی پی ان هم در اسمش و هم در تصاویر بنرهای تبلیغاتیش از زبان فارسی استفاده کرده که البته یکم داستان رو مشکوک میکنه ولی خب بههمین دلیل چیزی نزدیک به بیشتر از 500 هزار نفر یعنی نیم میلیون نفر اقدام به دانلود و نصب این وی پی ان از گوگل پلی میکنن!

همونطور که مشاهده میکنید در تصویر بالا که بنر تبلیغی خود این وی پی ان هست و در صفحه گوگل پلی خودش قرار داره، از زبان فارسی استفاده شده! به هر حال این اتفاق میتونه نشان از یه اتفاق ناخوشایند باشه که این وی پی ان رو در واقعیت چه کسی ساخته؟ آیا این وی پی ان ساخته شده تا در نهایت دزدی اطلاعات بکنه؟

حقیقتا من به شخصهخیلی نگران این مورد نیستم چون دسترسی هایی که این وی پی ان از گوشی شما انتظار داره، دسترسی های خیلی خطرناکی نیست و بعید میدونم مشکل امنیتی خاصی وجود داشته باشه ولی اگر شما قصد دانلود و نصب این وی پی ان رو دارید، حتما خوتون یه تحقیقاتی راجع بهش انجام بدید چون بالاخره و در نهایت مسئولیت دانلود کردن یا نکردن و عواقبش با خودتون خواهد بود.

ما تو این سایت براتون وی پی ان ها و فیلترشکن های مختلف رو معرفی و همچین بررسی میکنیم و امیدواریم که تا اینجا این پست هم براتون مفید بوده باشه! ممنون از اینکه همراهمون بودید و این مطلب رو مطالعه کردید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *