دانلود فیلتر شکن SPL VPN با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن SPL VPN با لینک مستقیم

دانلود نسخه اصلی برنامه اس پی ال وی پی ان

یکی از دغدغه های کاربران اینترنت در کشور ایران محدودیت های بی حد و اندازه ی اعمال شده بر اینترنت است. محدودیت هایی که کاربران را از بسیاری از خدمات جهانی که ساده ترین آن ها شبکه های اجتماعی محبوب نظیر اینستاگرام و تلگرام هستند محروم میکند. بنابراین کاربران برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی باید به دنبال راه حل باشند. یکی از ساده ترین و کاربردی ترین راه حل های موجود استفاده از فیلتر شکن پرسرعت SPL VPN میباشد. که به شما در وب گردی با سرعت بالا و راحت کمک میکند. در واقع این برنامه با دور زدن محدودیت ها و فیلترینگ اعمال شده دسترسی به محتوای سایت ها و برنامه های فیلتر شده را برای شما ممکن میکند. شما با استفاده از این وب پی ان میتوانید به سادگی از تمام ظرفیت اینترنت و خدمات آن بدون هیچ محدودیتی استفاده کنید. و از تجربه اینترنت آزاد و نا محدود لذت ببرید.

محافظت از حریم خصوصی شما با SPL VPN

برنامه اس پی ال از جمله فیلتر شکن های موجود در بازار میباشد که به حقوق کاربران اهمیت ویژه ای میدهد. این موضوع سبب میشود که شما بتوانید با خیالی راحت و آسوده از این برنامه استفاده کنید و نگرانی ای از بابت این دست مسائل نداشته باشید. یکی از اقدامات این برنامه در این راستا تعهدی است که این برنامه به شما میدهد. که طبق آن ، متعهد میشود به هیچ عنوان اطلاعات و سوابق مرور شما را ذخیره نکند و در دسترس دیگران قرار ندهد. همچنین هیچ گونه نظارتی بر فعالیت های اینترنتی آنلاین شما هنگام مرور سایت ها صورت نخواهد گرفت.

Screenshot image

سرور های پرسرعت و با کیفیت برنامه SPL VPN

سرور های متعدد ، با سرعت و کیفیت بالا از جمله ویژگی ها و نکات مثبت این برنامه است. که موجب میشود سرعت بسیار بالایی برای شما فراهم شود. در واقع این سرور ها با پوشش جهانی که برای شما ایجاد میکنند، سبب میشوند که سرعت اتصال و پهنای باند شما افزایش پیدا کند. و شما دیگر با مشکل قطعی، هنگام مرور وب سایت ها همراه نخواهید بود. چرا که اتصالی پایدار و پر سرعت برای شما توسط این برنامه فراهم میشود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *