برنامه StarLink VPN برای دور زدن تمامی فیلترینگ اینترنت


برنامه StarLink VPN برای دور زدن تمامی فیلترینگ اینترنت

دسترسی به اینترنت نامحدود و آزاد با اپلیکیشن StarLink VPN

محدودیت ‌های اینترنتی باعث شدند که امروزه تمامی کاربران برای دسترسی به بسیاری از خدمات با مشکل مواجه باشند. و برای حل این مشکل مجبور به استفاده از ابزارهای اینترنتی نظیر فیلتر شکن ‌ها هستند.
به همین دلیل شما می‌ توانید از فیلتر شکن StarLink VPN به عنوان وی پی ان دستگاه خود استفاده کنید. و به کمک خدمات آن به جنگ محدودیت ‌ها بروید. چرا که از کیفیت بالایی برخوردار است و می‌ تواند به شما کمک بسیار زیادی کند.

قابل استفاده برای کاربران اندروید:

این برنامه در حال حاضر تنها برای کاربرانی که دارای سیستم عامل اندروید هستند قابل استفاده است. و سایر افرادی که از دستگاه‌ های غیر اندرویدی استفاده می‌ کنند امکان استفاده از این برنامه را نخواهند داشت. شما می‌ توانید این ابزار کمکی را از طریق برنامه گوگل پلی برای دستگاه اندرویدی خود دانلود و سپس نصب کنید.

Screenshot image

۱_ خدمات نامحدود StarLink VPN

این برنامه هیچگونه محدودیتی را برای شما در نظر نمی‌ گیرد و شما می‌ توانید در هر زمان که به خدمات وی پی ان نیاز داشته باشید. وارد برنامه شوید و اتصال خود را به یکی از سرورها برقرار کنید. سپس بدون هیچگونه محدودیت زمانی و حجمی از اینترنت نامحدود و بدون فیلتر لذت ببرید. و به راحتی در بستری مناسب از تمامی ظرفیت‌ های اینترنتی برخوردار شوید.

۲_ خدمات رایگان StarLink VPN

همچنین این برنامه تمامی خدماتش را به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده است. و شما می‌ توانید به کمک این برنامه بدون هیچگونه هزینه ‌ای از این خدمات استفاده کنید.

Screenshot image

پوشش جهانی مناسب با سرعت عالی سرور ها:

این برنامه یک پوشش جهانی بسیار مناسب و حرفه‌ ای را برای شما در نظر گرفته است. تا شما بتوانید در هر کجا به خدمات وی پی ان دسترسی داشته باشید. همچنین سرور ها از کیفیت بالایی برخوردارند و اتصال مناسب و پایداری را برای شما به ارمغان می‌ آورد تا بتوانید از سد محدودیت ‌ها عبور کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *