دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Stars VPN برای آیفون


دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Stars VPN برای آیفون

نسخه جدید برنامه استارز وی پی ان برای اندروید

برای اینکه ما بتوانیم به راحتی از خدمات فیلتر شده که امروز به دلایل مختلف بسیار افزایش یافته اند استفاده کنیم، نیاز به فیلتر شکنی قدرتمند و سریع داریم. که توانایی دور زدن همه این محدودیت ها را داشته باشد تا ما بتوانیم به راحتی از آن ها برخوردار شویم. یکی از بهترین فیلتر شکن هایی که ما می توانیم برای این منظور از آن استفاده کنیم فیلتر شکن Stars VPN می باشد. این برنامه یکی از بهترین ارائه دهنده های خدمات وی پی ان است که به منظور ارائه بهترین خدمات طراحی شده است. این برنامه با قدرت بسیار بالایی که برای ما ایجاد می کند این امکان را به ما می دهد تا به تمامی خدمات جهانی دسترسی پیدا کنیم.

Screenshot image

افزایش حریم خصوصی با ایمنی سرور های برنامه Stars VPN

این فیلتر شکن یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار است که احترام زیادی به کاربران و حریم خصوصی آن ها قائل است. این فیلتر شکن برای اینکه بتواند بستری ایمن و مناسب برای حریم خصوصی ما ایجاد کند. علاوه بر اقدامات گوناگونی که در نظر گرفته است به هیچ عنوان سوابق مرور ما را هنگام گشت و گذار در اینترنت ذخیره نمی کند. همچنین هیچ گونه نظارتی را بر فعالیت های آنلاین ما انجام نمی دهد تا ما بتوانیم با خیالی راحت و آسوده از این برنامه برای انجام همه ی کار های اینترنتی خود استفاده کنیم.

فیلتر شکن Stars VPN دارای سرور های شخصی و سریع

نکته قابل توجه سرور های پرسرعت، باکیفیت و همچنین پرتعداد این برنامه است که در سراسر جهان پراکنده شده اند. و ما می توانیم به راحتی به هر کدام از این سرور های پرسرعت که می خواهیم متصل شویم و به کمک سرعت بالایی که برای ما ایجاد می کند، در سریع ترین زمان ممکن به خدمات محدود شده دلخواهمان دسترسی پیدا کنیم. همچنین سرورهای این برنامه به هیچ عنوان دچار افت سرعت نمی شوند و برای ما اتصالی پایدار را ایجاد می کنند.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *