دانلود وی پی ان محبوب ستاره با لینک مستقیم


دانلود وی پی ان محبوب ستاره با لینک مستقیم

دانلود فیلترشکن star با بیش از یک میلیون دانلود فعال!

دانلود وی پی ان محبوب ستاره با لینک مستقیم! سلام رفقا حالتون چطوره؟ اقا امروز براتون یه وی پی ان درجه یک اوردیم که احتمالا میتونه کارمون رو راه بندازه و هممون رو به دنیای اینترنت آزاد متصل کنه تا بتونیم یه نفس راحت از فیلترینگ و این وی پی ان های پر قطعی و وصلی و دوزاری خلاص بشیم! البته بچه ها دقت کنید که چند تا وی پی ان و فیلترشکن به اسم star وجود داره ولی شما اگر خواستید دقیقا همین فیلترشکن رو دانلود کنید ، حواستون به لوگوی این وی پی ان که براتون در قسمت بالا قرار دادیم باشه تا اشتباهی وی پی ان دیگه ای رو دانلود نکنید.

اولا احتمالا همونجوری که در تیترها مشاهده کردید ، این وی پی ان تا الان تونسته از کاربران گوگل پلی بیشتر از یک میلیون دانلود فعال داشته باشه که بسیار عدد بزرگ و قابل توجهیه! و دقت کنید که وقتی میگیم دانلود فعال یعنی دانلود کامل برنامه به همراه نصبش توسط خود گوگل پلی! این تع اد دانلود بالا به همراه نمره ۴.۲ که کاربرای خود برنامه در گوگل پلی بهش دادن ، مجموعا آمار خوبی رو برای این وی پی ان میسازه که ادم رو امیدوار به دانلود این وی پی ان میکنه!

این وی پی ان از طراحی ظاهری خوبی بهره گرفته و حس یه وی پی ان حرفه ای رو بهت میده وقتی به ظاهر برنامه نگاه میکنی و در عین حال آخرین نسخه ازش دقیقا همین امسال یعنی سال ۲۰۲۳ منتشر شده که این مورد هم میتونه احتمال اینکه هنوز سرورهاش فعال باشن و کار کنن رو بیشتر کنه!

برای استفاده از این وی پی ان دستگاه شما باید حداقل از اندروید نسخه ۵ و یا بالاتر پشتیبانی کنه تا این وی پی ان بتونه بدون مشکل عملکرد صحیح خودش رو داشته باشه!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *