دریافت برنامه STAYPRI VPN برای انجام بازی


دریافت برنامه STAYPRI VPN برای انجام بازی

نسخه رفع اشکال شده فیلتر شکن STAYPRI VPN

بسیاری از فیلتر شکن ‌ها با افزایش شدت محدودیت‌ های اینترنتی با مشکل مواجه شده اند. و دیگر قادر به ارائه خدمات مانند قبل نیستند و بسیار کم کیفیت ‌تر شده‌ اند. و تنها گاهی اوقات می‌ توانند یک اتصال مناسب را برای شما به ارمغان بیاورند. که این موضوع باعث شده است عملاً استفاده از این برنامه‌ ها دلیل موجهی نداشته باشد. یکی از این برنامه‌ ها که دچار چنین مشکلی شده است برنامه STAYPRI VPN می‌ باشد. که با افزایش محدودیت‌ ها دچار کیفیت پایین شده است.

Screenshot image

خدمات رایگان و پرمیوم در فیلتر شکن STAYPRI VPN

یکی از دلایلی که می‌ توان عنوان کرد این برنامه دچار افت کیفیت و سرعت شده است. رایگان بودن سرور های در دسترس آن می‌ باشد. همانطور که شما می‌ دانید سرور های رایگان اصولاً از کیفیت بالایی برخوردار نیستند. پس برای دریافت خدمات با کیفیت ‌تر شما می‌ توانید نسخه پرمیوم برنامه را خریداری کنید.
البته تضمینی وجود ندارد که پس از خریداری کردن اکانت پرمیوم اتصالات به وجود آمده برای شما با کیفیت باشند. پس به طور کلی بهتر است که از دانلود این برنامه صرف نظر کنید. و به سراغ برنامه‌ هایی بروید که امتحان خود را پس داده اند و دارای خدمات بسیار باکیفیت می‌ باشند.

Screenshot image

فیلتر شکن STAYPRI VPN چه امتیازی را از کاربران کسب کرده است؟!

این برنامه به دلایل مختلف امتیاز بسیار پایین و غیر مناسبی را از کاربران دریافت کرده است. مهم ترین عاملی که باعث شده است این امتیاز پایین برای این برنامه ثبت شود. عدم سرعت بالای سرور هایش است که در ایجاد اتصال برای رفع انسداد محدودیت‌ ها ناتوان اند.
علاوه بر سرعت پایین نقطه ضعف دیگر برنامه امنیت ضعیفی است که برای شما به ارمغان خواهد آورد. به طوری که داده ‌های شما هنگام انتقال رمزگذاری نمی‌ شوند. که این موضوع آسیب پذیری شما در برابر انواع خطرات احتمالی را تا حد زیادی افزایش خواهد داد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *