نصب فیلتر شکن سریع و قدرتمند Steel VPN از گوگل پلی


نصب فیلتر شکن سریع و قدرتمند Steel VPN از گوگل پلی

فیلتر شکن رایگان و حرفه ای Steel VPN آخرین نسخه

اگر به دنبال دریافت بهترین خدمات اینترنتی هستید. می‌ توانید فیلتر شکن Steel VPN که یک وی پی ان جدید می باشد و تازه به بازار ارائه شده است را بر روی دستگاه خود نصب کنید. تا از به روز ترین خدمات برخوردار شوید. این برنامه را می‌ توانید به راحتی از طریق برنامه گوگل پلی بر روی دستگاه خود نصب کنید. و آن را اجرا کنید و وارد دنیای بدون محدودیت اینترنت شوید.

۱_ سرور های سریع

از آنجایی که این برنامه تازه به بازار ارائه شده است. کاربران محدودی دارد و علاوه بر آن سرور های زیاد باعث شده است که ترافیک این کاربران محدود، در سطح این سرور ها پراکنده شود. و هیچ کدام یک از این سرور ها شلوغی بیش از حد را متحمل نشوند.

Screenshot image

۲_ اتصال پایدار

این سرور های پرسرعت می‌ توانند یک اتصال مناسب و پایدار را برای شما فراهم کنند. تا بتوانید در سطح اینترنت به صورت یکنواخت گشت و گذار کنید و از تمامی ظرفیت‌ های آن لذت ببرید.

۳_ استفاده ساده از Steel VPN

این برنامه از یک رابط کاربری بسیار مناسب برخوردار است و این موضوع امکان این را برای شما فراهم کرده است. که بتوانید به سادگی وارد برنامه شوید و به سرور های برنامه متصل و از خدمات وی پی ان استفاده کنید.

Screenshot image

۴_ مرور ناشناس با تغییر IP

شما می‌ توانید بدون اینکه هیچ کدام از فعالیت‌ های آنلاینتان قابل ردیابی و شناسایی باشد، در اینترنت مرور کنید. چرا که این برنامه موقعیت مکانی شما را پنهان می‌ کند و آن را با یک آی پی جعلی جایگزین می‌ کند. تا از این طریق تمامی بستر لازم برای مرور ناشناس در اینترنت را برای شما فراهم کند.

۵_ امتیاز دریافتی برنامه Steel VPN از کاربران

این فیلتر شکن امتیاز مناسبی را از کاربران دریافت کرده است. که نشان از کیفیت مناسب خدمات آن می‌ باشد. به طور کلی این برنامه توانسته است امتیاز نسبتاً مناسب ۴.۲ را از کاربران دریافت کند. و به عنوان یک فیلتر شکن خوب در گوگل پلی معرفی شود.

Screenshot imageScreenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *