دانلود فیلتر شکن اندروید Steganos VPN بدون قطعی


دانلود فیلتر شکن اندروید Steganos VPN بدون قطعی

دانلود نسخه اصلی برنامه Steganos VPN + رایگان

با افزایش محدودیت های اینترنتی کاربران روز به روز بیشتر نیازمند فیلتر شکن های موجود در بازار می شوند. اما با افزایش شدت فیلترینگ اعمال شده برای اینترنت بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار از کار افتاده اند. اما برنامه Steganos VPN به کمک سرور های بی نظیر خود همچنان از قدرت و سرعت کافی برای دور زدن انواع محدودیت ها برخوردار می باشد. به گونه ای که شما می توانید با دانلود این برنامه برای دستگاه اندروید خودتان تمامی محدودیت های اینترنتی را دور بزنید. و با رفع انسداد سایت ها و برنامه های مسدود شده به محتوای مورد نیازتان در آن ها دسترسی پیدا کنید.

مرور ناشناس در اینترنت با فیلتر شکن Steganos VPN

هنگامی که شما به صورت عادی در سایت ها و برنامه های اینترنتی گشت و گذار می‌ کنید. تمامی فعالیت ‌های شما قابل ردیابی خواهند بود. اما این فیلتر شکن با استفاده از اقدامات امنیتی خود موقعیت جغرافیایی یا همان آی پی اصلی شما را پنهان می‌ کند. و آن را با یک آی پی جعلی جایگزین می‌ کند. بدین ترتیب این وی پی ان موقعیت جغرافیایی شما را به صورت مجهول در می آورد. و دیگر هیچ کدام از فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی نخواهد بود.
در نتیجه این امکان ایجاد می شود که بتوانید به صورت ناشناس در اینترنت به مرورگردی بپردازید. و از تمامی خدمات مورد نیازتان بدون هیچ گونه نگرانی و با خیال راحت استفاده کنید.

Screenshot image

امنیت و سرعت بالای فیلتر شکن Steganos VPN

اگر یک فیلتر شکن از سرعت کافی برخوردار نباشد از دسترس خارج می شود. چرا که دیگر قابلیتی نخواهد داشت و نمی‌ تواند محدودیت های موجود در اینترنت را رفع کند. از طرف دیگر سرعت به تنهایی کافی نمی باشد و فیلتر شکنی برای شما مناسب است که امنیت شما را نیز تضمین کند.
این برنامه بهترین سرعت و ایمن ترین خدمات امنیتی را به شما ارائه می کند. به صورتی که می توانید به کمک این فیلتر شکن در سریع ترین زمان ممکن به خدمات مورد نیازتان دسترسی پیدا کنید. و همچنین امنیت خود را هنگام مرورگردی در اینترنت تضمین کنید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *