دانلود برنامه کاربردی Strawberry VPN برای استفاده از اینستا


دانلود برنامه کاربردی Strawberry VPN برای استفاده از اینستا

نصب وی پی ان کم کاربر Strawberry VPN برای دسترسی به سرعت بالا

یکی دیگر از فیلتر شکن ‌های موجود در بازار که برای ارائه خدمات وی پی ان به کاربران طراحی شد و به بازار ارائه شد، فیلتر شکن Strawberry VPN می‌ باشد. این برنامه با افزایش شدت محدودیت‌ ها به دلایل مختلف دچار افت کیفیت و سرعت شد و دیگر قادر به ارائه خدمات با کیفیت به کاربران نمی‌ باشد. اما با این حال بسیاری از افراد از این برنامه برای مرور ناشناس در اینترنت استفاده می کنند.

مهم ترین امکانات و ویژگی های برنامه Strawberry VPN

سرور هایی با تعداد کم کاربران

در نسخه رایگان این برنامه تنها دو سرور برای اتصال کاربران وجود دارد. که این ویژگی باعث افزایش ترافیک کاربران بر روی این دو سرور می‌ شود. با افزایش این ترافیک این سرور ها از دسترس خارج شده و یا دچار افت سرعت و کیفیت شدیدی می‌ شوند.

Screenshot image

نکات امنیتی فیلتر شکن Strawberry VPN

در مورد امنیت این برنامه می‌ توان گفت این فیلتر شکن در دسته فیلتر شکن‌ های نسبتا غیر ایمن قرار می‌ گیرد. چرا که داده‌ های شما را رمزگذاری نمی‌ کند. که یکی از اساسی‌ ترین ویژگی ‌های امنیتی در بین فیلتر شکن ‌های موجود در بازار است.
همچنین این برنامه یک سری از اطلاعات شما را ذخیره می کند. که این ویژگی تا حدودی آسیب پذیری شما را در برابر اشخاص ثالث افزایش می‌ دهد. البته گفتنی است که این برنامه به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی اطلاعات خصوصی شما و سوابق مرورتان را در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی دهد.

استفاده ساده و آسان با یک ضربه

به دلیل طراحی بسیار ساده و کاربردی این برنامه شما کار بسیار آسانی برای استفاده از این برنامه خواهید داشت. چرا که می‌ توانید تنها با چند کلیک ساده به سرور های موجود در این برنامه متصل شوید و از خدمات آن بهره‌ ببرید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *