دانلود نسخه جدید فیلتر شکن Strike VPN بدون قطعی


دانلود نسخه جدید فیلتر شکن Strike VPN بدون قطعی

دانلود فیلتر شکن پرسرعت Strike VPN برای اندروید

با توجه به افزایش محدودیت های اینترنتی و عدم توانایی ما برای دسترسی به خدمات مورد نیازمان، همه ما نیاز به فیلتر شکنی پرقدرت و پرسرعت داریم. تا بتوانیم از تمامی خدمات مسدود شده موجود در اینترنت استفاده کنیم. یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود که سبب می‌ شود ما بتوانیم در فضای اینترنت به راحتی جستجو کنیم، فیلتر شکن Strike VPN می باشد. این فیلتر شکن با استفاده از خدمات نامحدود خود این امکان را به ما می دهد که انواع سایت ها و برنامه های مسدود شده را رفع فیلتر کنیم و از خدمات بی نظیر آن ها استفاده کنیم.

Screenshot image

سرور های پرسرعت و عالی فیلتر شکن Strike VPN

این برنامه برای ما سرعت اتصالی بالا و پایدار ایجاد می‌ کند. که ما می توانیم به کمک آن از تمامی محدودیت های جغرافیایی عبور کنیم. دلیل سرعت بالای این برنامه وجود سرور های بی نظیر و بین‌ المللی در سراسر نقاط جهان می باشد. که این امکان را برای ما فراهم می‌ کند تا در کوتاه ترین زمان ممکن در هر کجا از کره زمین به سرور های این برنامه متصل شویم. و انواع محدودیت های اینترنتی را دور بزنیم و به خدمات مورد نیازمان در اینترنت دسترسی پیدا کنیم.

محبوبیت برنامه Strike VPN به علت افزایش امنیت اطلاعات

یکی از ویژگی هایی که این برنامه را به یک فیلتر شکن مطمئن و پرقدرت تبدیل کرده است. به گونه ای که بسیاری از کاربران از این فیلتر شکن به عنوان فیلتر شکن دستگاه خود استفاده می کنند. امنیت بسیار بالایی است که برای ما در اینترنت ایجاد می‌ کند.

رمزگذاری اتصالات ما

از مهم ترین اقدامات امنیتی این برنامه که برای افزایش امنیت سایبری ما استفاده می‌ کند می‌ توان به رمزگذاری اتصالات و همچنین برقراری شرایط مناسب برای مرور ناشناس اشاره کرد. این برنامه از به سرقت رفتن اطلاعات ما و همچنین آسیب رسیدن به دستگاهمان جلوگیری می کند. تا شخص ناشناسی به داده های خصوصی ما دسترسی پیدا نکند.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *