دانلود فیلتر شکن StrongVPN برای آیفون


دانلود فیلتر شکن StrongVPN برای آیفون

نسخه مود شده برنامه استرانگ وی پی ان

از بهترین و با کیفیت ترین فیلترشکن های موجود در بازار میتوان به برنامه StrongVPN نام برد. که با کیفیت و خدمات عالی بستری را برای کاربران فراهم میکند. که آن ها بتوانند محدودیت جغرافیایی را دور بزنند. در واقع این برنامه با دور زدن فایروال ها و فیلترینگ سایت ها و برنامه های مسدود شده این کار را انجام میدهد. و دسترسی به محتوای آن ها را برای کاربران فراهم میکند. این وی پی ان کاملا رایگان بوده و تمامی خدمات و امکاناتی را که در اختیار کاربر قرار میدهد به صورت رایگان است. و شما برای استفاده از خدمات آن نیازی به هزینه کردن ندارید.

مرور ناشناس و ایمن با فیلتر شکن StrongVPN

این برنامه برای افزایش امنیت کاربران اتصالات آن ها را با بالاترین کیفیت رمزگذاری میکند. و برای آن ها اتصالی مطمئن و غیر قابل نفوذ را فراهم میکند. این ویژگی سبب میشود که کاربر از حملات هکر ها محافظت شود. همچنین این وی پی ان با این عمل از شما در برابر خطرات احتمالی که هنگام استفاده از اتصالات ناامن شما را تهدید میکند، محافظت میکند.
همچنین با مخفی کردن IP اصلیتان، برای شما اتصالی ایمن و ناشناس ایجاد میکند. با این ویژگی شما مروری ناشناس را تجربه خواهید کرد و دیگر فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی نخواهد بود.

Screenshot image

اتصال آسان و ساده به StrongVPN

این وی پی ان به واسطه ی داشتن یک رابط کاربری ساده و کاربردی از استفاده ای بسیار آسان برخوردار است. به صورتی که در این برنامه فقط یک گزینه اتصال وجود دارد که کافی است آن را لمس کنید. و شما برای بهره مندی از خدمات این برنامه کافی است آن را دانلود و نصب کنید. و با زدن دکمه اتصال به صورت خودکار به سریع ترین سرور این برنامه متصل شوید.
البته گزینه انتخاب دستی سرور نیز برای شما وجود دارد که در صورت نیاز میتوانید از آن استفاده کند. همچنین شما برای استفاده از این برنامه نیازی به ثبت نام نخواهید داشت. که این مهم ضمن افزایش امنیت شما باعث تسریع استفاده از برنامه و آسان شدن کار شما میشود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *