دریافت فیلتر شکن Student VPN با لینک مستقیم از سایت گوگل


دریافت فیلتر شکن Student VPN با لینک مستقیم از سایت گوگل

نصب وی پی ان Student VPN برای کاربران اندروید

یکی از هزاران فیلتر شکن موجود در بازار که به منظور ارائه خدمات باکیفیت به کاربران طراحی شده است، فیلتر شکن Student VPN نام دارد. این برنامه که به راحتی از طریق گوگل پلی قابل دانلود و نصب می‌ باشد. به شما سرعتی قابل قبول و اتصالی پایدار هدیه می‌ کند. تا بتوانید به راحتی انواع محدودیت‌ های اینترنتی را دور بزنید. و از خدمات مورد نیازتان حتی در صورت مسدود بودن استفاده کنید.

Screenshot image

سرور های جهانی به منظور مرور نامحدود در اینترنت

این برنامه دارای تعداد زیادی سرور در سراسر نقاط جهان می‌ باشد. که به شما این امکان را می‌ دهد تا بتوانید بدون هیچ مشکلی و در سریع‌ ترین زمان ممکن انواع محدودیت‌ های اینترنتی را دور بزنید.
یکی از خصوصیات خوب این برنامه این است که پینگ سرور ها در مقابل پرچم آن ها نشان داده شده است. که این موضوع به ما برای انتخاب سرور پرسرعت ‌تر و با کیفیت ‌بهتر کمک می‌ کند.

Screenshot image

انتخاب برنامه هایی که از خدمات وی پی ان استفاده می کنند:

شما می‌ توانید به کمک قابلیت این برنامه برنامه ‌هایی که می‌ خواهید از خدمات وی پی ان برخوردار شوند را انتخاب کنید. در این صورت دیگر نیاز به روشن و خاموش کردن برنامه ندارید. و تنها هنگامی که از آن برنامه ‌ها استفاده کنید، از خدمات عالی این فیلتر شکن استفاده خواهد شد.

تعداد کم کاربران فیلتر شکن Student VPN

این برنامه از تعداد کمی کاربر برخوردار است. به گونه ‌ای که به طور کلی تنها هزار کاربر این برنامه را دانلود و نصب کرده اند. این موضوع سبب می‌ شود که سرور های این برنامه شلوغ نشوند. و سرعتی که به شما ارائه شود نسبت به فیلتر شکن ‌های شلوغ‌ تر، بالاتر باشد.

خدمات رایگان و نامحدود موجود در Student VPN

شما می‌ توانید از این برنامه به صورت رایگان استفاده کنید. چرا که استفاده از خدمات آن نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه ندارد. ضمن اینکه شما می‌ توانید در هر زمان و به هر مقدار که می‌ خواهید از خدمات نامحدود این برنامه برخوردار شوید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *