دانلود Subspace VPN با لینک مستقیم برای کامپیوتر


دانلود Subspace VPN با لینک مستقیم برای کامپیوتر

نصب رایگان Subspace VPN با قدرت بالا برای اندروید

یکی از فیلتر شکن ‌های موجود در بازار که اتفاقاً به تازگی به بازار ارائه شده است و تعداد کاربرانی بسیار محدود نیز دارد، فیلتر شکن Subspace VPN می‌ باشد. سازندگان این برنامه ادعا دارند که شما می‌ توانید با استفاده از آن به شدید ترین محدودیت‌ های اینترنتی نیز غلبه کنید. و به خدمات مورد نیازتان در سایت ‌ها و برنامه ‌های فیلتر شده دسترسی پیدا کنید.

این فیلتر شکن دارای خدمات رایگان است که به شما این امکان را می‌ دهد بدون نیاز به پرداخت هزینه به خدمات وی پی ان دسترسی پیدا کنید. و به شما این امکان را می‌ دهد بدون نیاز به پرداخت هزینه به خدمات وی پی ان دسترسی پیدا کنید. تا به تمامی ظرفیت های اینترنت که سانسور شده اند، دسترسی پیدا کنید.

استفاده ساده و راحت از سرور های جهانی برنامه Subspace VPN

شما برای متصل شدن به سرور های برنامه و برخورداری از خدمات وی پی ان به کمک این برنامه هیچ مشکلی نخواهید داشت. چرا که رابط کاربری برنامه به گونه ‌ای تنظیم شده است که حتی مبتدی‌ ترین افراد نیز برای استفاده از خدمات موجود در این برنامه با مشکل مواجه نباشند. بدین ترتیب تمامی افراد می‌ توانند به سادگی این برنامه را فعال کنند و به سرور های آن متصل شوند.

Screenshot image 5

تقسیم بندی سرور های فعال موجود در برنامه Subspace VPN

سرور های این برنامه به دو دسته تقسیم می‌ شوند:
۱_ سرور های رایگان که بدون نیاز به پرداخت هزینه می‌ توانید از آن ها استفاده کنید.
۲_ سرور های نسخه پرمیوم که به صورت اختصاصی عمل می‌ کنند و از سرعت و قدرت بسیار بالاتری برخوردار می‌ باشند. ولی شما برای استفاده نیاز به خریدن اشتراک دارید.

سطح بسیار بالای امنیت برنامه Subspace VPN

این برنامه از خدمات امنیتی به روز برای افزایش سطح امنیتی شما استفاده می‌ کند. به طوری که داده ‌ها علاوه بر آنکه هنگام انتقال رمزگذاری می‌ شوند. به صورت ناشناس نیز می‌ توانید در اینترنت جستجو کنید. ضمن اینکه امکان حذف داده‌ های ذخیره شده توسط برنامه برای شما وجود دارد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *