دانلود نسخه pro و حرفه ای وی پی ان سومون


دانلود نسخه pro و حرفه ای وی پی ان سومون

دانلود SUMON VPN PRO نسخه پرو!

در یکی از پست های قبلیمون وی پی ان سومون رو به شما معرفی کردیم و براتون کامل معرفیش کردیم. حالا ایندفعه نسخه پرو این برنامه رو براتون اوردیم تا با هم یه بررسی اجمالی ازش داشته باشیم!

این وی پی ان براتون سرورهایی آماده میکنه که همونطور که در تصویر زیر معلومه هرکدومش به درد یکی از شبکه های اجتماعی یا وبسایت ها میخوره! از اونجایی که در منطقه ما تقریبا همه شبکه های اجتماعی بدردبخور و حجم زیادی از وبسایت های کاربردی فیلترن، یجورایی میشه گفت همه این سرورها میتونن برامون کاربرد داشته باشن!

این نسخه از این وی پی ان شباهت زیادی به نسخه اصلی داره اما رابط کاربری بهتر – طراحی بهتر – عملکرد بهینه تر و … از مواردین که این نسخه پرو برنامه رو نسبت به نسخه اصلی جلو میندازه.

وقتی قسمت توضیحات این وی پی ان رو میخونیم خیلی اطلاعات خاصی دستگیرمون نمیشه و طبق روال معمول همه وی پی ان ها، سازنده این وی پی ان هم یسری توضیحات تکراری مثل اینکه : این وی پی ان خیلی سریعه یا خیلی امنه یا سرورهای پرسرعت زیادی داره و … رو برامون نوشتن! البته این اولین وی پی ان ساخته شده توسط این سازنده نیست و این سازنده تا الان وی پی ان های زیاد و متفاوتی رو روی پلتفرم گوگل پلی منتشر کرده که بعضیاشون دانلود های خوب و بعضیاشون هم تعداد دانلود بسیار کمی دریافت کردن. اما میشه گفت ساختار و بدنه اصلی همه وی پی ان هاشون یکیه.

شما هم اگر میخواید این وی پی ان رو روی دستگاه خودتون نصب کنید، این کار رو به گوگل پلی بسپرید تا هم از دانلود بدافزارها درامان باشید و هم آخرین ورژن نصیبتون بشه! همونطور که احتمالا میدونید گوگل پلی پروتکل های امنیتی سخت گیرانه ای روی برنامه هاش داره و دانلود از این پلتفرم مطمئن ترین راه دانلود برنامه های اندرویدیه!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *