دانلود برنامه SunGram برای اندروید


دانلود برنامه SunGram برای اندروید

دانلود تلگرام ضد فیلتر طلایی سانگرام با لینک مستقیم

دانلود برنامه SunGram برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ خیلی در کامنت ها میخونیم که راجع به تلگرام های ضد فیلتر یا به اصطلاح تلگرام های طلایی ازمون میپرسید! نصب کنیم؟ خطری ندارن؟ امکانات اضافشون چیاست؟ و …

به طور مشخص تو چند تا از کامنت ها اسم این نسخه سانگرام رو آورده بودید و ازمون خواسته بودید که یه مطلب راجع بهش بنویسیم! ما هم تو این پست قصد داریم نکاتی رو راجع به این دسته از برنامه ها و علی الخصوص تلگرام ضد فیلتر سانگرام براتون شفاف کنیم! پس با ما همراه باشید!

تلگرام یکی از محبوب ترین برنامه های پیامرسان تو دنیاست که کاربرهای زیادی از سرتاسر جهان برای فعالیت های روزمرشون از این برنامه استفاده میکنن. حتی خیلی از کسب و کارهای مجازی هم در این برنامه پیامرسان یعنی تلگرام مشغول فعالیت هستن. متاسفانه در چند سال اخیر شاهد فیلترشدن خیلی از برنامه های شبکه اجتماعی و پیامرسان ها بودیم که تلگرام هم یکی از اون ها بود!

اما همچنان طرفداران و مخاطبان این شبکه اجتماعی کم نشدن و خواستار استفاده از این پیامرسان به دلیل نبود برنامه جایگزین هستن که یا باید از وی پی ان ها و پروکسی های معتبر و مطمئن برای اتصال به تلگرام استفاده کنن و یا باید از نسخه های غیر رسمی (که توسط خود تلگرام منتشر نشدن!) استفاده کنن. سانگرام هم یکی از این برنامه هاست.

گرچه ممکنه نسخه های غیر رسمی از تلگرام امکانات بیشتری از تلگرام رو ارائه بدن، ولی من به شخصه نصب و استفاده از هیچکدوم از این برنامه ها رو اصلا و ابدا توصیه نمیکنم و خودم هم به شخصه هیچ وقت سراغ این برنامه ها نرفتم و نخواهم رفت!

علتش هم اینه که یکی از اصلی ترین و مهم ترین ویژگی های تلگرام، امنیتش و حفاظت از حریم شخصی کاربرانشه که شما این ویژگی رو با نصب و استفاده این نرم افزار های واسط به اسم تلگرام های ضد فیلتر، دودستی از بین میبرید!

پس پیشنهاد میکنیم که شما هم از این برنامه ها استفاده نکنید!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *