دانلود فیلتر شکن SunRay VPN برای کامیپوتر + رایگان


دانلود فیلتر شکن SunRay VPN برای کامیپوتر + رایگان

فیلتر شکن پرسرعت SunRay VPN برای اندروید

اگر می خواهید که بتوانید به راحتی و بدون هیچ گونه مشکلی از تمامی خدمات موجود در اینترنت استفاده کنید. و انواع محدودیت ‌های اعمال شده بر اینترنت را دور بزنید، فیلتر شکن SunRay VPN می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. چرا که این برنامه یک فیلتر شکن قدرتمند می باشد. که بهترین و با کیفیت ترین خدمات وی پی ان را در یک بستر عالی به شما ارائه می کند. و شما می توانید با نصب آن بر روی دستگاه خود به راحتی از تمامی خدمات مسدود شده موجود در سایت ها و برنامه های فیلتر شده برخوردار شوید.

استفاده از شبکه های اجتماعی

همان طور که می دانید یکی از شدید ترین محدودیت های موجود در اینترنت محدودیت هایی می باشد که برای شبکه های اجتماعی اعمال شده است. اما این فیلتر شکن با قدرت بینظیری که دارد می‌ تواند انواع محدودیت ها، حتی شدید ترین آن ها را نیز برای شما رفع کند. بنابراین شما می توانید با نصب این برنامه و متصل شدن به سرور های آن از تمامی شبکه های اجتماعی فیلتر شده نظیر تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره بدون هیچگونه مشکلی استفاده کنید و از خدمات موجود در آن ها برخوردار شوید.

محافظت از موقعیت مکانی

این برنامه برای اینکه بتواند شرایط لازم برای مرور ناشناس شما را فراهم کند از اقدامات مختلفی استفاده می‌ کند. که یکی از مهم ترین آن ها پنهان کردن موقعیت جغرافیایی شما با استفاده از یک آی پی ناشناس و جایگزین کردن آن با موقعیت اصلی شما می باشد. از این طریق برای شما شرایط لازم برای گشت و گذار کردن در اینترنت، در بستری ایمن را فراهم می‌ کند. چرا که هیچ کدام از فعالیت های شما هنگام استفاده از این فیلتر شکن قابل ردیابی و شناسایی نخواهد بود. و می توانید با خیالی راحت وارد هر سایت و برنامه ‌ای که می خواهید شوید.

برنامه SunRay VPN بدون هیچ محدودیتی

استفاده از این برنامه و خدمات موجود در آن هیچ گونه محدودیتی برای شما نخواهد داشت. و شما می توانید بدون هیچگونه محدودیت زمانی و حجمی در هر زمان از شبانه روز و در هر کجا که هستید به سرور های این برنامه متصل شوید. و از سرعت به وجود آمده برای شما، به منظور دسترسی به خدمات مسدود شده اینترنتی استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *