نصب فیلتر شکن Super Lux VPN برای اندروید قدیمی


نصب فیلتر شکن Super Lux VPN برای اندروید قدیمی

دانلود وی پی ان Super Lux VPN برای استفاده از واتساپ

در دنیای امروز بسیاری از فیلتر شکن ‌های معروف به دلیل افزایش بیش از اندازه تعداد کاربرانشان، دچار افت سرعت شدیدی شده اند. بنابراین اگر فیلتر شکنی باکیفیت را بتوانید انتخاب کنید که از تعداد کاربران کمتری نیز برخوردار باشد. کمتر دچار این مشکل خواهید شد و می توانید مروری یکنواخت را در اینترنت تجربه کنید. یکی از فیلتر شکن هایی که تعداد کاربران کمی دارد برنامه Super Lux VPN می باشد. که در ادامه به بررسی ویژگی های آن می پردازیم.

دارای سرور های پرتعداد و تشکیل پوشش جهانی همراه با ویدیو

این برنامه از تعداد زیادی سرور برخوردار است که سرور های این برنامه در سراسر نقاط جهان پراکنده شده ‌اند. به گونه ‌ای که در بسیاری از کشور ها که فیلتر شکن ‌های زیادی در آن کشور ها دارای سرور نیستند نیز سرور دارد.
برای مثال در کشور هایی مانند تایلند و ویتنام که کمتر فیلتر شکنی در آن ها سرور دارد این برنامه دارای سرور می باشد. این ویژگی باعث می‌ شود که شما بتوانید در هر کجا به اینترنت جهانی دسترسی داشته باشید. و انواع محدودیت‌ ها را به راحتی از بین ببرید.
همچنین در فیلم کوتاهی که برای شما آماده کرده‌ایم مشاهده می‌ کنید که این برنامه گزینه‌ای دارد که در آن می‌ توانید به سرور های این فیلتر شکن اضافه کنید. بنابراین باید بر روی گزینه گفته شده کلیک کنید تا بتوانید سرور های بیشتری را برای خود دانلود کنید.

فاقد آپدیت جدید

از آنجایی که آخرین آپدیت این برنامه به یک سال پیش بر می ‌گردد. احتمالاً خدمات آن از کیفیت قبل برخوردار نخواهد بود و دچار افت سرعت و کیفیت شده ‌اند.
به گونه‌ای که برای اتصال به این برنامه به صورت خودکار یا دستی ممکن است زمان زیادی صرف کنید و یا حتی لازم باشد اینترنت خود را تغییر دهید. تا بتوانید از خدمات این برنامه استفاده کنید. پس برای شما بهتر است از فیلتر شکن‌ های به روز استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *