دانلود فیلتر شکن SuperNet Vpn برای آیفون


دانلود فیلتر شکن SuperNet Vpn برای آیفون

دانلود برنامه رایگان سوپر نت وی پی ان برای ویندوز

اگر به دنبال راهی می گردید که به کمک آن بتوانید تمامی محدودیت‌های اعمال شده بر اینترنت را دور بزنید. و به محتوای سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنید. فیلتر شکن SuperNet Vpn یکی از بهترین گزینه هایی است، که می توانید داشته باشید. این برنامه فیلتر شکنی بی نظیر و با سرعت و با کیفیت عالی است. که به شما در این راه به بهترین نحو کمک می کند. شما با استفاده از این برنامه می توانید از برنامه های شبکه های اجتماعی فیلتر شده به راحتی استفاده کنید. و از تمامی امکانات آنها به راحتی بهره ببرید.

امنیت فوق العاده بالای برنامه SuperNet Vpn

یکی از ویژگی هایی که سبب شده امروزه چندین هزار کاربر این فیلتر شکن بی نظیر را نصب کنند. و از خدمات آن استفاده کنند، امنیت بی نظیری است که این برنامه برای آنها فراهم کرده است. یکی از مهمترین اقدامات امنیتی که این وی پی ان در راستای افزایش امنیت کاربران خود انجام می‌دهد. رمزگذاری اتصالات آنها می باشد. این برنامه این عمل را با با عبور دادن اتصالات کاربران خود از یک تونل رمزگذاری شده انجام می دهد. رمزگذاری اطلاعات کاربران سبب می‌شود که برای آنها اتصالی ایمن و غیر قابل نفوذ فراهم شود. به این صورت کاربران از خطراتی که در صورت استفاده از اتصالات ناایمن آنها را تهدید می‌کرد، محافظت می‌شوند. و دیگر خطری از این بابت آنها را تهدید نخواهد کرد.

Screenshot image

استفاده آسان از فیلتر شکن SuperNet Vpn

یکی دیگر از نکاتی که برنامه سوپر نت وی پی ان را به یک فیلتر شکن محبوب تبدیل کرده است، استفاده آسان از آن می باشد. این برنامه به دلیل داشتن یک پنل کاربری ساده و کاربردی به شما امکان استفاده راحت از این برنامه را می دهد. در واقع در این برنامه دیگر از منو های پیچ در پیچ و پیچیده خبری نیست و شما برای اتصال کافیست تنها بر روی دکمه اتصال کلیک کنید. سپس به یکی از بهترین سرور های این برنامه متصل خواهید شد. و از اینترنت پرسرعت و آزاد لذت خواهید برد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *