دانلود فیلتر شکن Super NordVPN برای آیفون + لینک دانلود


دانلود فیلتر شکن Super NordVPN برای آیفون + لینک دانلود

دانلود نسخه جدید فیلتر شکن سوپر نورد وی پی ان برای ویندوز

با توجه به شرایط موجود در اینترنت کشور و افزایش روز افزون محدودیت های اینترنتی همه کاربران نیاز به فیلتر شکنی قدرتمند و پرسرعت دارند. تا بتوانند از خدماتی که به دلایل مختلف دسترسی به آن ها ممکن نیست برخوردار شوند. یکی از بهترین گزینه هایی که شما می توانید به عنوان فیلتر شکن دستگاه خود آن را انتخاب کنید، فیلتر شکن Super NordVPN می باشد. این برنامه از قدرت بالا و کافی برای دور زدن انواع محدودیت های اینترنتی برخوردار است. و شما می‌ توانید با اتصال به سرور های این برنامه انواع محدودیت های اینترنتی موجود در سایت ها و برنامه های فیلتر شده را رفع کنید و به خدمات آن ها دسترسی پیدا کنید.

Screenshot image

امنیت بالا و حرفه ای فیلتر شکن Super NordVPN برای حفاظت از اطلاعات خصوصی

این برنامه از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و به کمک اقدامات امنیتی که از آن استفاده می کند برای شما اتصالی مطمئن و قدرتمند را ایجاد می‌ کند. از مهمترین اقدامات امنیتی این برنامه رمزگذاری اتصالات اینترنتی شما می باشد. در واقع هنگامی که شما به سرور های این برنامه وصل می شوید، این وی پی ان با عبور دادن اتصالات شما از یک تونل رمزگذاری شده ایمن، اتصالاتتان را رمزگذاری می کند. و از این طریق از به سرقت رفتن اطلاعات و آسیب رسیدن به دستگاهتان جلوگیری می کند.

استفاده آسان و راحت از سرور های پرسرعت برنامه Super NordVPN

به دلیل اینکه این برنامه از رابط کاربری ساده اما کاربردی برخوردار است استفاده از امکانات آن و متصل شدن به سرور هایش بسیار آسان است. تنها کاری که می بایست شما برای انجام این کار انجام دهید، ورود به برنامه و سپس زدن دکمه اتصال می باشد. با زدن دکمه اتصال این برنامه به صورت خودکار موقعیت جغرافیایی شما را شناسایی می کند. و با توجه به موقعیتتان، شما را به یکی از سریع ترین و قدرتمند ترین سرور های موجود متصل می‌ کند. البته راه دومی نیز برای شما وجود دارد که می توانید از طریق اتصال دستی به سرور های این برنامه متصل شوید. به این صورت که می توانید با مراجعه به لیست سرور های این برنامه، سرور مورد نظرتان را انتخاب کنید و متصل شوید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *