دانلود فیلتر شکن امن Super VPN Proxy برای اندروید


دانلود فیلتر شکن امن Super VPN Proxy برای اندروید

دانلود برنامه سوپر وی پی ان پروکسی به صورت رایگان

امروزه کاربران به دلیل محدودیت و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت مجبور به استفاده از فیلتر شکن ها شده‌اند. اما به دلیل افزایش افراد سودجو نمی توان به هر فیلتر شکنی اعتماد کرد. چرا که بسیاری از این برنامه‌ ها به عنوان مخرب عمل می‌ کنند. و در واقع به عنوان ابزاری برای جاسوسی در گوشی همراه شما هستند. بنابراین شما نیاز به یک فیلتر شکن مطمئن دارید. برنامه Super VPN Proxy یکی از مطمئن ترین و قابل اعتماد ترین فیلتر شکن های موجود در بازار است. که به منظور ارائه بهترین و باکیفیت‌ ترین خدمات به کاربران طراحی شده است.

امنیت بالا و تضمین شده فیلتر شکن Super VPN Proxy

همانطور که گفته شد این برنامه یکی از پرسرعت ترین فیلتر شکن های موجود در بازار است. و در راستای افزایش امنیت کاربران خود اقدامات گوناگونی را انجام می دهد. از جمله اقداماتی که این برنامه در راستای افزایش امنیت کاربران خود انجام می دهد، می‌توان به رمزگذاری اتصالات کاربران اشاره کرد. در واقع این برنامه به منظور انجام این عمل اتصالات کاربران را از یک تونل رمزگذاری شده فوق العاده ایمن عبور می دهد. و از این طریق اتصالات آن ها را رمزگذاری می کند. این کار سبب می شود که برای کاربران اتصالی ایمن و غیرقابل نفوذ فراهم شود. که با استفاده از آن می توانند مروری مطمئن و قابل اعتماد در اینترنت را انجام دهند.

Screenshot image

برنامه Super VPN Proxy ابزاری مناسب برای نیاز های روزمره

شما می توانید از برنامه سوپر وی پی ان پروکسی به منظور رفع نیازهای روزمره خود استفاده کنید. چرا که این برنامه از سرعت بسیار بالایی برخوردار می باشد. که سبب می شود برای شما اتصالی پرسرعت و پایدار فراهم شود. به همین دلیل کافی است این فیلتر شکن را توسط لینک های مستقیم بر روی گوشی های اندرویدی خود نصب کنید. تا با اتصال به سرور های پرسرعتش به راحتی بتوانید در تمام سایت های مسدود شده به گشت و گذار بپردازید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *