دانلود فیلتر شکن رایگان Super Z-VPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن رایگان Super Z-VPN برای اندروید

دانلود لینک مستقیم برنامه سوپر زد وی پی ان نسخه اصلی

با توجه به اینکه افزایش محدودیت ها باعث شده است که شما نتوانید به بسیاری از خدمات مورد نیازتان در اینترنت دسترسی پیدا کنید. نیاز به نصب یک فیلتر شکن قوی مانند برنامه Super Z-VPN دارید. این برنامه با امکانات قدرتمند و سرورهای پرسرعتی که دارد برای شما یک اتصال پرقدرت ایجاد می کند. تا بتوانید هر نوع محدودیتی را در مدت زمان کوتاهی از بین ببرید.

سرور های قدرتمند فیلتر شکن Super Z-VPN برای مروری نامحدود

همانطور که گفته شد این برنامه قادر است اتصالی با سرعت بالا و پایدار برای شما ایجاد کند. تا به شما این امکان را بدهد انواع محدودیت‌ ها را دور بزنید و از بهترین خدمات اینترنتی که به دلایل مختلف فیلتر شده اند و از دسترس شما خارج شده اند، برخوردار شوید. این سرورها بسیار پرتعداد و باکیفیت هستند و در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند . پراکندگی سرور ها باعث تشکیل شدن یک پوشش جهانی شده است. که به شما این امکان را می دهد در هرکجا بتوانید به این سرورها متصل شوید و از اینترنت نامحدود برخوردار شوید.

نماگرفت

رمزگذاری اتصالات خصوصی با امنیت عالی

تمام اتصالات شما هنگام استفاده از این برنامه رمزگذاری می شوند. تا شما مروری ایمن و ناشناس را در بستر اینترنت تجربه کنید. بنابراین تا وقتی که از این برنامه برای گشت و گذار در اینترنت استفاده می کنید، لازم نیست نگران به سرقت رفتن اطلاعات خود به دست افراد ناشناس باشید. چرا که این برنامه امنیت مورد نیاز شما را فراهم می کند.

استفاده آسان از برنامه Super Z-VPN به علت رابط کاربری ساده

همچنین گفتنی است که این برنامه از یک رابط کاربری ساده و کاربردی برخوردار است. بنابراین استفاده کردن از خدمات آن به راحتی امکان‌ پذیر می‌ باشد. همچنین این برنامه از قابلیت اتصال خودکار استفاده می کند. که مسیر اتصال شما به سرور ها را بسیار کوتاه‌ تر کرده است. در نتیجه شما می‌ توانید تنها با یک ضربه به سروری قدرتمند و سریع متصل شوید و محدودیت‌ ها را دور بزنید. البته انتخاب دستی سرور ها نیز ممکن است، که استفاده از این برنامه را برای همه ممکن می کند.

نماگرفت


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *