دانلود فیلتر شکن Supto VIP VPN برای اندروید + رایگان


دانلود فیلتر شکن Supto VIP VPN برای اندروید + رایگان

فیلتر شکن جدید Supto VIP VPN برای ویندوز

یکی از هزاران فیلتر شکن موجود در بازار که شما می‌ توانید از آن برای دور زدن محدودیت ‌ها استفاده کنید، فیلتر شکن Supto VIP VPN می‌ باشد. این فیلتر شکن که بر طبق ادعای سازندگانش از قدرت کافی برای دور زدن محدودیت‌ ها برخوردار است. قابل دانلود کردن از طریق گوگل پلی می‌ باشد‌ و شما می‌ توانید با مراجعه به این برنامه به راحتی آن را دانلود کنید.

قدرت بالا جهت دور زدن محدودیت ها

با توجه به این موضوع که سازندگان این برنامه ادعا دارند که این برنامه از قدرت بالایی برخوردار است. حتماً باید سرور هایی که در این برنامه وجود دارند‌ از کیفیت مطلوبی برخوردار باشند. تا بتوانند قدرت کافی برای دور زدن محدودیت‌ های اعمال شده بر اینترنت را فراهم کنند.

Screenshot image

کاهش خطرات با رمرگذاری داده ها

همچنین این برنامه از امنیت فوق العاده بالایی برخورد است. چرا که داده‌ های ما را هنگام عبور رمزگذاری می‌ کند. در نتیجه آسیب پذیری ما در برابر خطرات احتمالی تا حد زیادی کاهش می‌ یابد. همچنین در حوزه حریم خصوصی این برنامه با اقدامات لازم ایمنی کافی را برای شما فراهم کرده است.
برای مثال این برنامه به هیچ عنوان هیچگونه اطلاعاتی را در خود ذخیره نمی‌ کند. که این موضوع آسیب پذیری ما را بسیار کاهش می‌ دهد. همچنین برای حفظ حریم خصوصی ما هیچگونه اطلاعاتی با اشخاص ثالث اشتراک گذاری نمی کند.

رابط کاربری مناسب برنامه Supto VIP VPN

این برنامه از یک رابط کاربری مناسب برخوردار است که به شما این امکان را می‌ دهد بدون هیچ مشکلی در اینترنت گشت و گذار کنید. در واقع این، بدان معنی است که نحوه استفاده از آن بسیار ساده می‌‌ باشد و شما می‌ توانید تنها با چند کلیک ساده به سرورها متصل شوید. همچنین این برنامه دارای قابلیت اتصال خودکار می‌ باشد که مسیر اتصال به سرور ها را تا حد زیادی کوتاه می‌ کند.

به طور کلی این برنامه تنها ۱۰۰ هزار بار توسط کاربران مختلف دانلود شده است. پس چندان شناخته شده نمی‌ باشد و نمی ‌توانیم در مورد کیفیت این برنامه نظر قطعی دهیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *