دانلود فیلتر شکن Surfshark VPN برای آیفون 


دانلود فیلتر شکن Surfshark VPN برای آیفون 

نسخه مود شده Surfshark VPN + رایگان

فیلتر شکن Surfshark VPN یک ابزار مهم و ضروری برای گوشی های اندرویدی است. که نیاز شما را از بسیاری از برنامه های دیگر برطرف میکند. این برنامه کاملا رایگان و نامحدود است که شما می توانید به راحتی آن را نصب و پس از آن به سرعت به سرورهای پرسرعتش متصل شوید. به گونه ای که برای اتصال باید یکی از سرور ها که از همه سریع تر هست را انتخاب کنید و با کلیک بر روی آن اتصال شما برقرار می شود .
همچنین می توانید برای تعویض سرور بر روی سرور قبلی کلیک کنید و اتصال شما وقتی قطع شد بر روی یک کشور دیگر ضربه بزنید. به این صورت در یک چشم به هم زدن اتصال شما تغییر می کند.

پنهان کردن آدرس آی پی

بیشترین چیزی که هنگام استفاده از فیلتر شکن مورد خطر قرار می گیرد موقعیت مکانی شما است .
ولی این فیلتر شکن با سرور های قدرتمندی که دارد خیال شما را از این بابت راحت می کند.
به صورتی که شما می توانید به یکی از سرور ها در کشورهای مختلف متصل شوید. در این صورت برنامه به صورت خودکار آدرس آن کشور را به عنوان موقعیت مکانی شما نمایش می دهد. بنابراین اگر کسی قصد ردیابی کردن شما را داشته باشد آدرس یک جای دور برایش نمایش داده میشود. در نتیجه شما می توانید با خیال راحت از هر سایتی که میخواهید بازدید کنید و نگرانی از بابت آدرس آی پی خود نداشته باشید.

Screenshot image

سرور های رایگان برنامه Surfshark VPN

تمام خدماتی که این برنامه به شما ارائه می دهد کاملا رایگان است. و شما بدون هزینه کردن می توانید از آنها استفاده کنید. فقط کافی است این فیلتر شکن را با لینک های مستقیم نصب کنید و با یک ضربه به آن متصل شوید. با اینکه سرورهای این برنامه رایگان است، ولی از سرعت بسیار بالایی برخوردار است. که شما می‌توانید به وسیله آن ها تمام تمام محدودیت ها را از بین ببرید. البته این برنامه دارای سرور های پولی است. که شما میتوانید با خریداری آن ها بدون محدودیت زمانی از آنها استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *