ورژن قدیمی فیلتر شکن SWAN VPN برای گوشی همراه


ورژن قدیمی فیلتر شکن SWAN VPN برای گوشی همراه

دانلود بهترین فیلتر شکن SWAN VPN از گوگل پلی

در کشورمان دور زدن محدودیت‌ ها و دسترسی به برنامه‌ ها یا وب سایت‌ ها به دغدغه اصلی کاربران اینترنت تبدیل شده است. و برای این کار حتماً باید فیلتر شکنی بر روی گوشی‌ های همراه خود نصب کنند. تا بتوانند این محدودیت‌ ها را از بین ببرند.
ما امروز می‌ خواهیم به شما فیلتر شکن SWAN VPN را معرفی کنیم. زیرا این برنامه با سرور های پرتعداد و نامحدودی که دارد. به شما کمک می‌ کند تا بتوانید هر نوع وب سایتی را رفع فیلتر کنید و اپلیکیشن‌ های مورد علاقه خود را در کمترین زمان ممکن برای خود دانلود و از آن ها استفاده کنید.

در ابتدا زبان برنامه SWAN VPN را تغییر دهید

پس از اینکه این فیلتر شکن را به صورت رایگان از برنامه گوگل پلی برای خود دانلود کردید. صفحه‌ای برای شما نمایش داده می‌ شود که می‌ توانید زبان برنامه را تغییر دهید. این کار کمک می‌ کند تا کاربران بتوانند به راحتی از گزینه‌ های مختلف این فیلتر شکن استفاده کنند. همچنین این مورد برای کسانی که بار اولشان است از فیلتر شکن استفاده می‌ کنند، بسیار کمک کننده است.

با لیست نامحدود سرور های SWAN VPN به صورت تصویری آشنا شوید

ما برای شما یه فیلم کوتاه آماده کردیم تا با سرور های نامحدود این برنامه آشنا شوید و مطمئن شوید که این برنامه می‌ تواند گزینه خوبی برای شما باشد. یعنی شما علاوه بر اینکه می‌ توانید به صورت خودکار به این برنامه متصل شوید. می‌ توانید وارد لیست سرور های این برنامه بشوید. و هر کدام را که می‌ خواهید انتخاب کنید و به آن متصل شوید.
البته در این برنامه ممکن است یک سری از سرورها برای شما غیر قابل دسترس باشد. اما اصلاً نگران نباشید چون این برنامه آنقدر سرور دارد که به راحتی می‌ توانید به مکان دیگری متصل شوید.

لازم به ذکر است که وقتی با این برنامه در کشور آنلاین می‌ شوید، می‌ توانید از تمامی اطلاعات خصوصی خود محافظت کنید. چون این برنامه داده‌ های شما را از تونل‌ های رمزگذاری شده عبور می‌ دهد. و با تغییر دادن آدرس آی پی شما کمک می‌ کند. تا بتوانید مروری مطمئن در کشور داشته باشید و به خدمات دلخواهتان به سادگی دسترسی پیدا کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *