دانلود فیلتر شکن اندروید Swift VPN + لینک دانلود


دانلود فیلتر شکن اندروید Swift VPN + لینک دانلود

فیلتر شکن Swift VPN برای ویندوز + رایگان

با شرایط موجود در اینترنت همه کاربران نیاز به فیلتر شکنی قدرتمند و سریع برای برخورداری از خدمات مورد نیازشان دارند. چرا که محدودیت های اینترنتی با افزایش شدتشان شرایطی را ایجاد کرده است که شما گاهی برای دسترسی به ساده ترین خدمات نیز با مشکل روبرو خواهید شد . ولی فیلتر شکن Swift VPN می تواند به شما برای دسترسی به خدمات مورد نیازتان کمک کند. چرا که از سرعت و قدرت بالایی برخوردار می باشد و توانایی دور زدن انواع محدودیت را دارا می باشد.

سرور های باکیفیت فیلتر شکن Swift VPN

این برنامه از سرور های بسیار پرقدرت و پرسرعتی برخوردار است. به گونه‌ای که شما می‌ توانید با متصل شدن به هر کدام یک از این سرور های پرتعداد انواع محدودیت‌ ها را در سریع ترین زمان ممکن دور بزنید و به خدمت اینترنتی که به آن نیاز دارید در کوتاه‌ ترین زمان دسترسی پیدا کنید. سرور های این برنامه در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند و با ایجاد پوشش جهانی برای شما سرعتی بالا و اتصالی پایدار فراهم می‌ کنند.

Screenshot image

استفاده آسان از امکانات موجود در برنامه Swift VPN

استفاده از خدمات این برنامه به دلیل رابط کاربری ساده و کاربردی که دارد بسیار راحت تر از سایر فیلتر شکن های موجود در بازار می باشد. رابط کاربری این برنامه با حذف منو ‌های اضافی و پیچیده نسبت به سایر فیلتر شکن ها، فضای کاربری برنامه را بسیار بهینه کرده است. به طوری که شما در کوتاه ترین زمان و تنها با چند کلیک ساده می توانید به سرور مورد نظرتان متصل شوید. و با رفع انسداد محدودیت های اینترنتی از خدمات دلخواهتان برخوردار شوید.

Screenshot image

رمزگذاری تمام اتصالات خصوصی

یکی از اقدامات امنیتی این برنامه برای افزایش امنیت سایبری شما هنگام گشت و گذار در اینترنت، رمزگذاری اتصالاتتان می باشد. رمزگذاری اتصالات شما بستری را ایجاد می کند که شما بتوانید با خیالی راحت و آسوده در فضای اینترنت گشت و گذار کنید و از خدمات دلخواهتان برخوردار شوید. چرا که این برنامه با این عمل اتصالی ایمن و غیر قابل نفوذ برای شما ایجاد می کند. که هیچ کس نمی تواند آسیبی به دستگاه شما برساند و یا اطلاعات شما را به سرقت ببرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *