دانلود فیلتر شکن SXP VPN با لینک مستقیم برای تلگرام


دانلود فیلتر شکن SXP VPN با لینک مستقیم برای تلگرام

نصب وی پی ان SXP VPN نسخه جدید و‌ فعال

یکی دیگر از فیلتر شکن‌ های موجود در بازار که شما می‌ توانید از آن برای دور زدن انواع محدودیت‌ ها استفاده کنید. فیلتر شکن SXP VPN می‌ باشد. اما این برنامه با افزایش شدت محدودیت‌ ها دچار افت کیفیت بسیاری شده است. و بسیاری از اوقات دچار قطع و وصلی بسیار می‌ شود. که این موضوع می‌ تواند نکته منفی در مورد آن باشد.

سرور های متعدد SXP VPN اما کم کیفیت

این برنامه با وجود اینکه از سرور های متنوع و متعدد در سراسر جهان برخوردار است. اما سرعتی که برای ما فراهم می‌ کند در بسیاری از اوقات آنقدر بالا نیست که بتواند بر محدودیت‌ های اینترنتی غلبه کند. دلیل این موضوع را می‌ توان شدت محدودیت ‌ها دانست و حتی دلیل دیگر را رایگان بودن برنامه می‌ توان عنوان کرد.

Screenshot image

خدمات ساده و کاربردی، نکته مثبت فیلتر شکن

این برنامه برای آن دسته از کاربران که در خارج از ایران هستند، برنامه مناسب می‌ باشد. چرا که هم استفاده از آن راحت می‌ باشد و هم خدماتی که درون خود جای داده است برای گشت و گذاری مطمئن در اینترنت کافیست. پس اگر در ایران نیستید می‌ توانید این برنامه را نصب کنید و از آن به راحتی لذت ببرید.

Screenshot image

برخورداری از امنیت کافی در فیلتر شکن SXP VPN

همچنین هنگام استفاده از این برنامه می‌ توانید با خیال راحت در اینترنت جستجو کنید. چرا که این برنامه به کمک خدمات امنیتی که دارد امنیت لازم برای مروری مطمئن در اینترنت را برای شما فراهم می‌ کند.
پس هنگام استفاده از این برنامه در صورت برقراری اتصال می‌ توانید با خیال راحت محتوای مورد نظر خود را در اینترنت پیدا کنید و از آن لذت ببرید.

این برنامه در گوگل پلی آنچنان محبوب و شناخته شده نیست. چرا که به طور کلی تنها ۱۰ هزار نفر آن را دانلود و نصب کرده ‌اند و امتیاز ضعیف ۳/۱ را به آن داده اند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *