دانلود فیلتر شکن Synology VPN Plus برای آیفون + رایگان


دانلود فیلتر شکن Synology VPN Plus برای آیفون + رایگان

نسخه اصلی برنامه Synology VPN Plus برای ویندوز

اگر به دنبال این باشیم که بتوانیم از تمامی خدمات موجود در اینترنت برخوردار شویم، نیاز به فیلتر شکنی قدرتمند و سریع داریم. چرا که امروزه محدودیت های اینترنتی سبب شده‌ اند که ما نتوانیم از تمامی ظرفیت های اینترنت استفاده کنیم. و بسیاری از آن ها به دلیل همین مورد از دسترس ما خارج شده اند. ولی فیلتر شکن Synology VPN Plus به ما این امکان را می دهد تا در سریع ترین زمان ممکن انواع محدودیت های اینترنتی را دور بزنیم و با این مشکل بزرگ مقابله کنیم.

دانلود فیلم‌ و بازی های مختلف

به کمک سرعت بالای این برنامه می توانیم از انواع خدمات سرگرم کننده نیز استفاده کنیم. برای مثال می توانیم به تماشای آنلاین فیلم و سریال از سایت ‌های بین‌ المللی بپردازیم. و حتی در صورت نیاز آن ها را با سرعت بالا دانلود و در دستگاه خود ذخیره کنیم. علاوه بر آن می توانیم انواع بازی های اینترنتی را رفع فیلتر کنیم و از گیم پلی زیبا و روان برخوردار شویم.

مروری ناشناس در اینترنت با برنامه Synology VPN Plus

یکی از خصوصیات امنیتی این برنامه که به ما این امکان را می دهد در فضایی ایمن و با خیالی راحت گشت و گذار کنیم، پنهان کردن موقعیت جغرافیایی ما به منظور برقراری مروری ناشناس می باشد. در واقع این وی پی ان با ایجاد یک آی پی جدید برای ما و جایگزین کردن آن با موقعیت اصلیمان، هم اجازه دسترسی به خدمات موجود در سایر کشورها را می دهد. و همچنین باعث می شود هیچ کدام از فعالیت های آنلاین ما قابل ردیابی و شناسایی نباشد. تا ما بتوانیم به صورت کاملاً ایمن در فضای اینترنت گشت و گذار کنیم.

نماگرفت

فیلتر شکن Synology VPN Plus دارای سرور های سریع در سراسر جهان

یکی از ویژگی هایی که این فیلتر شکن را به برنامه ای خوب و مناسب تبدیل می کند، سرعت بالای آن و همچنین قابلیت استفاده از آن در هر کجای کره زمین می باشد. دلیل این امر وجود سرور های بین المللی و پرتعداد و همچنین پوشش جهانی این برنامه می باشد. که به ما این امکان را می دهد با متصل شدن به این سرورها انواع محدودیت های اینترنتی را رفع کنیم. و با سرعت بالا و اتصال پایداری که برای ما ایجاد شده است از انواع خدمات استفاده کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *