اینترنت بدون سانسور با وی پی ان T PLUS VIP


اینترنت بدون سانسور با وی پی ان T PLUS VIP

دانلود فیلترشکن تی پلاس وی آی پی با لینک مستقیم

وی پی ان جدیدی براتون اوردیم که اسمش تی پلاس وی آی پیه و تو این پست قراره براتون توضیح بدیم که چرا این وی پی ان! بالاخره با این شرایط اینترنتی که هممون داریم تجربه میکنیم اینکه وی پی ان های مختلف رو بشناسیم و بینشون بهترین انتخاب رو بکنیم باعث میشه که تو این فضا به کمترین مشکل بخوریم و به فعالیت های انلاینمون ضربه نخوره! چند تا از تصاویر فضای داخلی این برنامه رو در پایین مشاهده میکنید :

 

چرا تی پلاس وی آی پی؟

در تصویر دوم و سوم لیست سرورهای رایگان و غیر رایگان (پریمیوم) این برنامه رو مشاهده میکنید. اولین نکته ای که توجه آدم رو به خودش حسابی جلب میکنه، تعداد سرورهای زیاد این وی پی انه! همونطور که در تصویر سوم مشاهده میکنید این برنامه پر از سرورهای رایگانه تا شما بتونید بدون پرداخت هیچ هزینه حق اشتراکی از اونها استفاده کنید. در واقع این میتونه اولین دلیلی باشه که چرا باید این وی پی ان رو انتخاب کرد! حتی به ادعال خود سازنده تعداد این سرورها از صد تا هم بیشتره و این سرور ها از بیشتر از 50 منطقه مختلف برای شما فراهم شدن!

دومین نکته مثبت این وی پی ان میتونه کاربردی بودنش باشه! تو این وی پی ان همه چی دم دستتونه! هر اطلاعاتی که نیاز داشته باشید رو میتونید در صفحه اصلی برنامه ببینید و همینطور کار با این برنامه هم آسونه و نیاز به وارد کردن هیچ تنظیمات یا کانفیگ خاصی برای این وی پی ان نیست!

استفاده از این وی پی ان هیچ محدودیت زمانی برای شما نداره و با خیال راحت میتونید هر چقدر که نیاز دارید از این وی پی ان استفاده کنید و این سومین نکته مثبت این وی پی انه!

همچنین برای نکته آخر، شما میتونید چک کنید که چند دستگاه وارد حساب کاربری شما شدن و آمار دقیق وی پی انتون رو داشته باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *