دانلود نسخه جدید فیلتر شکن Tachyon vpn


دانلود نسخه جدید فیلتر شکن Tachyon vpn

دانلود فیلتر شکن رایگان Tachyon vpn

امروزه به دلایل مختلف محدودیت‌ ها و فیلترینگ شدیدی بر اینترنت کشور ایران حاکم شده است. و بسیاری از کاربران را از خدمات اینترنتی و امکانات بین المللی محروم کرده است. کاربران برای دستیابی به این امکانات و امتیازات باید از فیلتر شکن ها به منظور دور زدن محدودیت های جغرافیایی استفاده کنند. یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار برنامه Tachyon vpn می باشد. این برنامه یک فیلتر شکن پرسرعت و با قدرت بالا می باشد. که با سرور های بی نظیری که دارد به شما در دستیابی به یک اینترنت آزاد و پرسرعت کمک میکند. این برنامه با دور زدن محدودیت های اعمال شده بر اینترنت به شما امکان دسترسی به محتوای سایت ها و برنامه های مسدود شده را می دهد. و از این طریق به شما تجربه ای بی نظیر را هدیه میکند.

امنیت بالا و تضمین شده برنامه Tachyon vpn

همانطور که گفته شد این وی پی ان از فیلتر شکن های پرقدرت و محبوب در بازار می باشد. یکی از دلایل محبوبیت این برنامه امنیت فوق العاده بالای آن می باشد. که سبب می شود کاربر با خیال راحت و بدون نگرانی در فضای اینترنت به گشت و گذار بپردازید. همچنین با رمز گذاری اتصالات کاربران خود سبب شده است که اتصالات آنها به اتصالی ایمن و غیر قابل نفوذ تبدیل شود. و از این طریق برای کاربران خود امنیتی غیرقابل انکار فراهم کرده است. این مسئله سبب شده است که شما از خطرات احتمالی که هنگام استفاده از اتصالات نا ایمن تهدیدتان می کند، در امان باشید.

Screenshot image

سرور های با کیفیت برنامه Tachyon vpn

همانطور که پیشتر به آن اشاره شد این برنامه از سرعت بسیار بالایی برخوردار می باشد. از مهمترین دلایل سرعت بالای این برنامه وجود سرور های متعدد و با کیفیت آن می باشد. در واقع این اپلیکیشن از سرور های بی نظیری برخوردار می باشد. که در سراسر نقاط جهان وجود دارند. این مسئله سبب شده است که اگر به هر دلیل یکی از سرور ها از دسترس خارج شد. و یا با افت کیفیت مواجه شد، شما بتوانید توسط سرور دیگری آن را جایگزین کنید. و بدون هیچ مشکلی از یک اتصال پایدار و بدون قطعی لذت ببرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *