دانلود فیلتر شکن Tag VPN از سایت گوگل پلی


دانلود فیلتر شکن Tag VPN از سایت گوگل پلی

نصب نسخه جدید برنامه Tag VPN + بدون قطعی

همه کاربران ایرانی احتمالا با موقعیتی روبرو شده اند که به دلیل فیلترینگ موجود در اینترنت از انجام بسیاری از کارهای اینترنتی باز مانده اند. راه حل این مشکل استفاده از یک فیلتر شکن قدرتمند و سریع است. که بتواند در کسری از ثانیه قدرت لازم برای رفع این محدودیت ‌ها را به ما بدهد. این برنامه‌ ها همان فیلتر شکن‌ های معروف هستند. که در بازار امروزه بسیار پرتعداد شده‌ اند. اما مشکلی که در این میان به وجود آمده است. این است که بسیاری از آن ها قدرت لازم را ندارند. اما فیلتر شکنی مانند Tag VPN می‌ تواند قدرت و سرعت لازم را به شما ارائه کند.

Screenshot image

۱_ امکان مرور مخفی در کشور

شما به کمک این فیلتر شکن می‌ توانید مرور ناشناس را در اینترنت تجربه کنید. این ویژگی به شما این امکان را می‌ دهد با خیال راحت از انواع خدمات اینترنتی استفاده کنید. چون همانطور که همه شما می‌ دانید استفاده از بسیاری از خدمات فیلتر شده جرم محسوب می‌ شوند.اما از آنجایی که استفاده از این برنامه باعث می شود فعالیت های شما ردیابی نشوند، می توانید با خیالی راحت و به صورت پنهان از این دسته خدمات برخوردار شوید.

Screenshot image

۲_ انجام بازی های آنلاین با سرور های قوی

از آنجایی که سرعتی که این برنامه برای شما ایجاد می‌ کند بسیار بالا می‌ باشد. پینگ شما هنگام استفاده از آن به حد زیادی پایین می‌ آید. که این موضوع باعث می‌ شود که این ابزار به فیلتر شکنی مناسب برای انجام بازی‌ های آنلاین فیلتر شده تبدیل شود. چون علاوه بر آنکه می‌ تواند محدودیت‌ های بازی مورد نظر را برای شما از بین ببرد. با کاهش پینگ شما موجب می‌ شود که از یک گیم پلی زیبا و روان و بدون لگ برخوردار شوید.

Screenshot image

۳_ انتقال داده ها با رمزگذاری شخصی

در کنار برقراری شرایط لازم برای انجام مروری ناشناس این برنامه به کمک خدمات امنیتی به روز باعث می‌ شود. که شما بتوانید در بستر کاملاً مناسب از خدمات فیلتر شده بهره‌ مند شوید. برای مثال این برنامه داده‌ های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند. تا خطر بسیار کمتری حریم خصوصی شما را تهدید کند.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *