دانلود VPN Tajikistan برای اندروید


دانلود VPN Tajikistan برای اندروید

دانلود فیلترشکن کشور تاجیکستان با لینک مستقیم

دانلود VPN Tajikistan برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با یه وی پی ان از کشور تاجیکستان! همونطور که میدونید ما با تاجیکستان اشتراکات فرهنگی و زبانی و … زیادی داریم ولی خب چیزی که الان میتونیم ازش بهره ببریم، اشتراک دیجیتالمونه که تو این وی پی ان ممکن شده! در پست های دیگرمون وی پی ان های مختلف از کشور های مختلف دیگری رو هم معرفی و بررسی کردیم که میتونید با مراجعه به سایت پیداشون کنید و اگر حس میکنید جای یه وی پی ان اون وسط خالیه، در قسمت کامنت ها با ما در میون بزارید تا در پست های بعدی براتون قرار بدیم!

و اما راجع به وی پی ان تاجیکستان ، با این وی پی ان شما میتونید به سرور های تاجیکستان متصل بشید و آی پی تاجیک داشته باشید! که این قضیه دو تا کاربرد داره براتون! اولیش اینه که وقتی به سرورهای این وی پی ان متصل میشید ، درواقع از فیلترینگ عبور کردید و حالا دیگه به همه وبسایت ها و برنامه هایی که تا حالا براتون مسدود بودن دسترسی خواهید داشت. و از طرف دیگه ای گرفتن آی پی سروری که بهش متصلید و در یه کشور دیگه قرار داره ، باعث میشه تا آی پی خودتون مخفی بشه و هویتتون ناشناس باقی بمونه و در فضای اینترنت لوکیشن شما از جای دیگری به بقیه نمایش داده بشه!

اما نکته عجیب راجع به این وی پی ان آمار این وی پی انه! با اینکه این وی پی ان تعداد دانلود خیلی زیادی نداشته و به وی پی ان معروفی تبدیل نشده ولی اینجور که از شواهد پیداست ، بین کاربران خودش بسیار محبوب بوده! طوری که کاربرانش بهش نمره ۴.۸ رو دادن که نمره بسیار خوبی برای یه وی پی ان محسوب میشه!

ممنون از اینکه تا اینجای مطلب همراهمون بودید و امیدوارم که این پست هم براتون مفید بوده باشه رفقا!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *