دریافت ۲۰۲۳ Tara VPN برای استفاده نامحدود از نتفلیکس


دریافت ۲۰۲۳ Tara VPN برای استفاده نامحدود از نتفلیکس

نصب فیلتر شکن فعال تارا وی پی ان برای دستگاه قدیمی سامسونگ

اگر به دنبال فیلتر شکنی هستید که همیشه در دسترس باشد و بتوانید هنگام استفاده از آن با خیال راحت در اینترنت گشت و گذار کنید. فیلتر شکن Tara VPN گزینه ای مناسب است. چرا که هم از سرعت و قدرت بالایی برخوردار است. و هم از خدمات امنیتی مناسب به منظور مرورگردی ایمن در اینترنت استفاده می کند.

رابط کاربری مناسب و کاربر پسند

طراحی رابط کاربری این برنامه به گونه ‌ای انجام شده است. که حتی افرادی که سابقه استفاده از فیلتر شکن را ندارند نیز توانایی استفاده بدون مشکل از برنامه را داشته باشند. در واقع این برنامه برای راحتی کار شما و استفاده آسان ‌تر از خدمات برنامه گزینه‌ های اضافی را حذف کرده است. و یک محیط ساده را برای شما طراحی کرده که می‌ توانید به سادگی و تنها با یک کلیک از آن استفاده کنید.

Screenshot image

سرور های قوی و با کیفیت موجود در برنامه Tara VPN

مهم ترین عاملی که باعث می‌ شود شما بتوانید انواع محدودیت‌ ها را در کوتاه ‌ترین زمان ممکن دور بزنید. سرور های با کیفیت و پرتعداد این برنامه می‌ باشد. این سرور ها که به شما قدرت لازم برای رفع انسداد انواع سایت ‌ها و برنامه‌ های فیلتر شده را می‌ دهند. به صورت رایگان قابل استفاده می‌ باشند.

مناسب برای اینترنت های همراه و ثابت

شما می‌ توانید به راحتی از طریق سرور های باکیفیتی که این برنامه دارا می ‌باشد. با انواع اتصالات از این برنامه استفاده کنید. البته گفتنی است که با اینترنت ‌های ایرانسل و خطوط ثابت یعنی همان وای فای این برنامه اتصال با کیفیت بهتری را در اختیار شما قرار می‌ دهد.

Screenshot image

مرور ناشناس در اینترنت هنگام اتصال به Tara VPN

مرور ناشناس در اینترنت فاکتوری بسیار مهمی می‌ باشد. چرا که امنیت شما را تا حد زیادی افزایش می‌ دهد. این برنامه با پنهان کردن موقعیت جغرافیایی شما و جایگزین کردن آن با یک آی پی جعلی امکان مرور ایمن را به شما می دهد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *