دريافت فیلترشکن Tarot accelerator vpn


دريافت فیلترشکن Tarot accelerator vpn

نحوه ی اتصال پایدار و قوی به فیلترشکن Tarot accelerator vpn

همانطور که می دانید محدودیت‌ های زیادی به دلایل مختلف بر اینترنت ایران اعمال شده است. و اینترنت ایران را به یک اینترنت کم سرعت و کم مصرف تبدیل کرده است. چرا که به دلیل این محدودیت‌ها کاربران از بسیاری از خدمات اینترنتی جهانی بی بهره شده اند. و نمی توانند به راحتی از بهترین امکاناتی که برای همه انسان فراهم شده است استفاده کنند. یکی از بهترین راه های مقابله با این مشکل استفاده از فیلتر شکن Tarot accelerator vpn میباشد. این برنامه یکی از معتبرترین و بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار است. که به واسطه سرور های بی نظیر خود از سرعت بسیار بالایی برخوردار است. این سرورها اینترنت شما را پرسرعت میکنند و همچنین پهنای باند شما را افزایش میدهد.

مروری ناشناس و ایمن با فیلتر شکن Tarot accelerator vpn

این وی پی ان با فراهم کردن بستری بینظیر و عالی امکان مروری ناشناس و ایمن را برای شما فراهم کرده است. این مهم از طریق پنهان کردن موقعیت جغرافیایی شما ممکن شده است. در واقع این برنامه هنگام اتصال شما به سرور های این برنامه IP حقیقی شما را پنهان میکند و IP سروری را که به آن متصل هستید به عنوان آی پی شما معرفی میکند. این ویژگی سبب میشود که شما مروری ناشناس را تجربه کنید چرا که دیگر فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی و شناسایی نخواهند بود.

دانلود همه ویدیو ها به سرعت با فیلترشکن  Tarot accelerator vpn

این برنامه یک دانلود کننده ویدیوی همه جانبه است که می تواند به طور خودکار ویدیو های موجود در انواع وب سایت را شناسایی کند .تا با یک کلیک بتوانید هر فیلمی را با کیفیت بالا دانلود کنید. همچنین از دانلود رسانه های اجتماعی، از جمله فیس بوک، اینستاگرام، واتس اپ، توییتر، Dailymotion، Vimeo و… پشتیبانی می کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *