دانلود فیلتر شکن Tar VPN برای اندروید بدون قطعی


دانلود فیلتر شکن Tar VPN برای اندروید بدون قطعی

دانلود برنامه پرسرعت تار وی پی ان + لینک دانلود

امروزه با افزایش شدت محدودیت های اینترنتی شرایط حاکم بر اینترنت به گونه ای است که ما برای دسترسی به بسیاری از خدمات مورد نیازمان با مشکل مواجه هستیم. پس باید از یک فیلتر شکن سریع استفاده کنیم. تا توانایی دور زدن محدودیت های اینترنتی را داشته باشیم. فیلتر شکن Tar VPN یک برنامه قدرتمند و پرسرعت است که این امکان را برای ما فراهم می‌ کند. و با سرعت بالایی که برای ما ایجاد می‌ کند سبب می‌ شود که بتوانیم به خدمات کشور بدون محدودیت دسترسی پیدا کنیم.

استفاده آسان از فیلتر شکن Tar VPN

این برنامه فضای رابط کاربری خود را با حذف منو های پیچیده و تو در تو بهینه کرده است. به صورتی که شما می توانید به راحتی از این برنامه استفاده کنید. و تنها با چند کلیک ساده به هر سروری که می خواهید متصل شوید. گفتنی است که شما می توانید از دو طریق خودکار و به صورت دستی به سرور های این برنامه متصل شوید.

Screenshot image

نامحدود بودن خدمات فیلتر شکن Tar VPN

خدماتی که این برنامه برای ما ایجاد می ‌کند تماما رایگان بوده و ما برای برخورداری از آن ها نیاز به پرداخت هزینه نداریم. اگر چه این برنامه دارای نسخه پرمیوم می باشد که دارای خدمات ویژه تر و با سرعت بالاتر می باشد. ولی نسخه رایگان این برنامه خدمات نامحدود را به کاربران ارائه می‌ کند. یعنی ما برای برخورداری از خدمات این وی‌ پی ان هیچگونه محدودیتی نخواهیم داشت. و می توانیم در هر ساعت از شبانه‌ روز به هر مدت که بخواهیم به سرور های این برنامه متصل شویم و از اینترنت نامحدود و پرسرعت برخوردار باشیم.

محافظت از اطلاعات خصوصی ما

علاوه بر سرعت بالا تار وی پی ان از امنیت بسیار بالایی نیز برخوردار می باشد. که به ما امکان می‌ دهد تا بتوانیم با خیالی راحت و آسوده از دسترسی به برنامه های مختلف لذت ببریم. امنیت این فیلتر شکن در گرو اقدامات امنیتی بسیار حرفه ای آن می باشد. که از مهم‌ ترین آن ها می‌ توان به رمزگذاری اتصالات ما و همچنین فراهم کردن بستری مناسب جهت مرور ناشناس در اینترنت اشاره کرد. برای رمزگذاری اتصالات ما این برنامه داده های ما را از یک تونل رمزگذاری شده عبور می دهد و از این طریق این عمل را انجام می دهد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *